jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Zjazd Forever – Wiedeń 2011

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Motywacja, Nasze spotkania
Data publikacji: 23-05-2011

0

Zjazd Forever  Wiedeń 2011 Wiedeń 15-16.04.2011, każdy kolejny zjazd robi na mnie duże wrażenie, nie to, że za każdym razem pojawiają się oprócz tych „starych” liderów i super liderów również nowe osoby i to jest dla mnie taka pewność, że jestem w dobrej firmie, że rozwijają się inni a więc i ja jeżeli jestem na zjeździe to również się rozwijam.  Za każdym razem od tych najlepszych otrzymujemy dużą dawkę optymizmu i energii . . . do działania, a także wskazówki co robić i jak robić. Nie dobre jest to, że wracając nie zawsze trzymamy się ich i nie zawsze przekazujemy je swoim dystrybutorom, którzy nie byli na zjeździe. Nie mieli tej niesamowitej okazji usłyszeć tego i przeżyć tych wspaniałych momentów.
Chociaż to nie jest to samo, ale pewne wskazówki marketingowe są po prostu gotowym  materiałem do powielania o czym tak często się zapomina, a co powinno się robić każdego dnia.
Następną sprawą jest to, że Ci wielcy w planie marketingowym są zwykłymi ludźmi i co więcej  są właściwie niezwykłymi ludźmi w tym bo potrafią dawać radość, bo potrafią dzielić swoją wiedzą, nie zatrzymują  jej dla siebie, chcą abyśmy my również z tego korzystali. Zawsze mnie to wzrusza, że oni są po prostu tacy zwyczajni i też tak niezwykli w tym co robią, że się nie poddają, że  nie muszą ale robią każdego dnia to samo, to jest dla mnie niesamowite.

I jest jeszcze jedna sprawa co mnie porusza, że oni są wśród swoich dystrybutorów i cieszą razem z sukcesu, Rolf Kipp – jest wśród swoich, Katrin Bajri też i fotografują się. A Miklos to po prostu fantazja, on po prostu jak pchełka  skacze wśród swoich dystrybutorów, on z nimi się bawi, jest z nimi  – przeżywa radość i są razem.


Brazylijski lider Dino Barbarossa wygłosił na swoim wykładzie marketingowym znamienne słowa, że to od nas zależy, czy chcemy być sprzedawcami pasty do zębów, czy przedstawicielami firmy dającej możliwości franczyzy.  Przyrównał ten biznes dlatego, bo system i sposób jest przekazywany za pośrednictwem człowieka, a nie punktu stałego jako sposobie na stworzenie własnego aktywa bez wkładu dużej gotówki.
Dystrybutorom zależy na rozbudowaniu sieci dystrybucji, wzmocnieniu pozycji na rynku i zwiększeniu rozpoznawalności nazwy i marki, zwłaszcza gdy dzieje się to bez konieczności ponoszenia kosztów takiej inwestycji i ryzyka.  Spojrzyj na własną działalność przez pryzmat biorcy licencji i korzyści jakie możesz czerpać z obecności w sieci, takie spojrzenie na własny biznes może zmienić wszystko ! ! !
Jest jeden bardzo ważny warunek początkowy – trzeba przystąpić do dobrej sprawdzonej firmy, z dobrym planem marketingowym i pracować z tymi którzy odnoszą sukcesy.

Mamy przykłady jak należy i powinno się przeżywać takie zjazdy,  róbmy to samo, bądźmy z naszymi dystrybutorami na zjazdach, dzielmy się z nimi naszą wiedzą, radością – przekazujmy im wszystko to co sami doświadczamy, czego my się już nauczyliśmy, nie zatrzymujmy tego w sobie i dawajmy wszystkim jak najwięcej, nie ważne czy to moja grupa czy nie. To dobro które będziemy czynić zawsze wróci do właściwych osób, to mnie zawsze wzrusza.

Podziel się na:
 • Zjazd Forever  Wiedeń 2011
 • Zjazd Forever  Wiedeń 2011
 • Zjazd Forever  Wiedeń 2011
 • Zjazd Forever  Wiedeń 2011
 • Zjazd Forever  Wiedeń 2011
 • Zjazd Forever  Wiedeń 2011
 • Zjazd Forever  Wiedeń 2011
 • Zjazd Forever  Wiedeń 2011

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca:
Więcej w Dino Barbarossa, Franczyza, Plan Marketingowy
Plan Marketingowy FLP

Każda firma Marketingu MLM ma swój Plan Marketingowy, najważniejsze jest to aby Plan ten był stabilny i  przejrzysty oraz łatwy...

Zamknij