jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Galaretka Aloe Vera Gelly – zastosowania

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Produkty
Data publikacji: 11-02-2011

0

Galaretka Aloe Vera Gelly  zastosowania Tajemnica tak szerokiego zastosowania galaretki aloesowej –  Aloe Vera Gelly, tkwi w samym aloesie, którego miąższ zawiera ponad 150 aktywnych składników, przetwarzanych na zimno, wszystkie zachowane są w pierwotnej formie. Preparat wytwarzany ze 100% miąższu Aloesu Barbadensis Miller. Jest to fluid o przezroczystym kolorze i charakterystycznym zapachu świeżego aloesu i o własnościach identycznych z naturalnymi. Oparty jest na unikalnej formule. Nie zawiera żadnych sztucznych konserwantów tylko naturalne żelifikatory. Produkt ten jest całkowicie naturalny w pełni kompatybilny i przyjazny organizmowi,  posiada pH identyczne z pH świeżo ściętej roślin aloesu. Stosowanie żelu wspomaga regenerację tkanki, działa bakteriobójczo, grzybobójczo i przeciwzapalnie.

Galaretka Aloe Vera często używana jest: wszędzie tam, gdzie wymagane jest przedłużone w czasie działanie miąższu aloesowego na tkanki,  dzięki właściwościom adhezyjnym galaretka doskonale nadaje się do stosowania na wilgotne błony śluzowe, a także miejscowo. Jest całkowicie absorbowana przez skórę, posiada silne właściwości penetrujące i powinna być stosowana na dobrze oczyszczoną skórę !

A oto  jakie zastosowania galaretki aloesowej sprawdziłem i doświadczyłem na sobie i jestem bardzo zadowolony, mogę polecać na:

* ból gardła * chrapanie w nocy * drobne skaleczenia i otarcia * jęczmień * katar (nakładałem do nosa) * kaszel: suchy i mokry (nakładałem do ust) * krwiaki * obrzęki wszelkiego rodzaju (zmniejsza) * oparzenia słoneczne i inne * opryszczkę * przy stanach zapalenia skóry, mięśni, ścięgien i stawów * na stany zapalne dziąseł, jamy ustnej i nosa * przeziębienia * skręcenie stawów * stłuczenia * opuchlizny * sińce * śluzówki nosa i jamy ustnej * świąd i pieczenie (wszędzie) * tamowanie krwawienia * ukąszenia owadów (łagodzi stany zapalne skóry i skutki ukąszeń) * zaczerwienione gardło * zajady * zatoki (składnik przy inhalacji) * zapalenie jamy ustnej * zwichnięcia.

A profilaktycznie to prawie co dzień przed pójściem spać nakładam do ust na dziąsła.

Jeżeli macie swoje doświadczenia, proszę o opinie . . 

Podziel się na:
 • Galaretka Aloe Vera Gelly  zastosowania
 • Galaretka Aloe Vera Gelly  zastosowania
 • Galaretka Aloe Vera Gelly  zastosowania
 • Galaretka Aloe Vera Gelly  zastosowania
 • Galaretka Aloe Vera Gelly  zastosowania
 • Galaretka Aloe Vera Gelly  zastosowania
 • Galaretka Aloe Vera Gelly  zastosowania
 • Galaretka Aloe Vera Gelly  zastosowania

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca:
Więcej w Aloe Vera Gelly, Dla dzieci i niemowlat
Dlaczego warto pić aloes FLP

Inspiracją do opisania tematu napoi aloesowych i pisania o nich na moim blogu było pojawienie się w internecie prawdopodobnie w...

Zamknij