jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Zarabiaj

Zarabiaj Forever Living Products to inny rodzaj firmy, która może  zapewnić każdemu lepszą jakość życia dzięki innowacyjnym produktom z branży wellness oraz niezrównanej szansie finansowej, jest firmą o stabilnej przeszłości, potwierdzającej spójność każdej decyzji biznesowej.
Rozpoczęcie własnego, domowego biznesu jest proste, dbamy o twój sukces na każdym etapie i nie wymagane są opłaty członkowskie ani kosztowne inwestycje. Uzyskasz natychmiastowy dostęp do naszych absolutnie niezwykłych produktów w obniżonych cenach. A jeśli chodzi o materiały szkoleniowe, plan sukcesu i twoje prowizje, zapewniamy to wszystko. Ty musisz tylko zapewnić zaangażowanie w swoją przyszłość oraz swój entuzjazm. Tu nie ma przegranych!
Wejście na tzw. kartę rabatową jest b.proste, należy dokonać zakupu na kwotę minimum 250zł już w cenie hurtowej tj. z upustem 15% od ceny detalicznej, nie są to co prawda duże zakupy ale można sobie wyposażyć „domową apteczkę”. Możliwości jakie stwarza firma oprócz tego, że warto używać naszych produktów ze zniżką 15% minimum to możemy np. wymienić witaminy czy minerały te chemiczne czyli syntetyczne na naturalne, które są w naszej firmie bardzo bezpieczne i skuteczne. Dlaczego skuteczne bo są naturalne bo natura dla człowieka jest najlepsza. Zanim sięgniemy po chemię to warto skorzystać z natury i ratować swoje zdrowie bo ono tak na prawdę jest w naszych rękach.
To jest pierwszy aspekt, żeby być w firmie aby korzystać z tych produktów w cenie rabatowej.

II-gi aspekt to, który warto wziąć pod uwagę to jest reklama naszej firmy, nie chodzi tu o żadne inne działania, nie chodzi tu o to by kupować i sprzedawać. Chodzi tu o to żeby reklamować tę firmę w swoim otoczeniu. To jest dokładnie tak jak przekazujemy dobry przepis na ciasto czy surówkę, przekazujemy kontakt do dobrego fachowca czy fryzjera, mechanika samochodowego czy lekarza. Wyświadczamy reklamę w stosunku do tej osoby którą polecamy.
Tutaj będąc w firmie sprawdzając produkty na sobie, doświadczamy tego dobra, które jest „zaklęte” w nich. Tak na prawdę nie powinno nic stać na przeszkodzie aby przekazać tę dobrą informację, którą mamy o ich dobroczynnym wpływie na nas, popartych własnymi doświadczeniami – aby przekazać innym ludziom takim, którzy być może są w potrzebie, którzy może nie wiedzą jakie są możliwości.
Jeżeli tego z jakiś przyczyn nie robimy można by to traktować jako „grzech zaniedbania” tak  o tym sadzę, bo niby dlaczego mielibyśmy tę dobrą wiedzę trzymać tylko dla siebie! I to jest ten drugi akcent, można czynić reklamę naturalnie dla dobra tego, że ta firma FLP za to wynagradza, o szczegóły zawsze można dopytać – bo to jest dobra opcja.

III-cim aspektem to jest opcja pracy. W naszej firmie jet możliwość pracy dla tych którzy chcą dodatkowo zarobić do tych funduszów co mają i praca dla tych którzy jej nie mają i nie mogą jej mieć z różnych względów bo są np. małe dzieci, chorzy rodzice którymi należy opiekować się i ich doglądać jak również i z tego powodu, że trudno znaleźć odpowiednią ofertę pracy. Tej pracy po prostu uczymy, nikt tu nie jest sam, zawsze ma prowadzącego tzw. „anioła stróża”, który poprowadzi po tych wszystkich kuluarach, zakamarkach działania w firmie. To jest wiedza, która jest wiedzą bardzo przydatną i można tutaj tę pracę podjąć na tyle ile się chce ! Jest tu całkowita swoboda i ten czas co jest potrzebny do tego aby pracować w naszej firmie to jest ok. 2-3 godziny dziennie, przy takim dodatkowym zatrudnieniu się w firmie można zarobić dodatkowe pieniądze od 1 tysiąca zł w górę na miesiąc! To nie są wcale tak małe pieniądze i można zarobić jeszcze więcej, jest to całkowicie legalna praca ponieważ my się z niej rozliczamy PIT-em na koniec roku. Jeżeli chcesz więcej informacji napisz . . .  

Podziel się na:
  • Zarabiaj
  • Zarabiaj
  • Zarabiaj
  • Zarabiaj
  • Zarabiaj
  • Zarabiaj
  • Zarabiaj
  • Zarabiaj
Możesz zalogować się za pomoca: