jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Ratunek przy wylewie krwi……!

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: ABC zdrowia
Data publikacji: 29-01-2012

0

Ratunek przy wylewie krwi......!  Otrzymałem od serdecznych znajomych taki oto mail i jego treścią chciałem się z Wami tu zaglądającymi podzielić.
Ratunek przy wylewie krwi…….Rewelacja w medycynie! … IGŁA RATUJE ŻYCIE !!! Porada chińskiego profesora jak udzielić pierwszej pomocy ofiarom wylewu: Trzymaj w domu strzykawkę lub nawet zwykłą igłę do szycia lub prostą szpilkę. To jest zdumiewające jak w nietypowy sposób można odwrócić skutki wylewu.  Kiedy dochodzi do wylewu, naczynia krwionośne w mózgu stopniowo pękają . . .

Kiedy zdarzy ci się być świadkiem wylewu
Nie ma znaczenia, w jakim miejscu znajduje się chory.
Nie ruszaj go z miejsca, ponieważ naczynia krwionośne popękają.
Pomóż choremu usiąść w bezpiecznym miejscu, aby zabezpieczyć przed ponownym upadkiem.

Weź strzykawkę z igłą,  jeżeli nie masz, to wystarczy igła do szycia lub szpilka.

1. Umieść igłę nad ogniem, aby ją wysterylizować i nakłuj czubki wszystkich 10-ciu palców.
2. Nie ma specjalnego punktu akupunkturowego, nakłuwaj w odległości 1 mm od paznokcia.
3. Nakłuwaj, aż pokaże się krew.
4. Jeżeli krew nie wypływa, uciskaj opuszki palców chorego, aż do wypłynięcia krwi.
5. Kiedy wszystkie 10 palców już krwawi, poczekaj kilka minut aż odzyska przytomność.
6. Jeżeli usta chorego są wykrzywione, nacieraj uszy chorego aż będą czerwone.
7. Nakłuj płatki uszu dwukrotnie, aż wypłyną po 2 krople krwi z każdego płatka.
8. Poczekaj aż chory powróci do normalnego stanu I zabierz go wtedy do szpitala.

Jeżeli nie zrobi się tego co powyżej a chory jest zabrany przez pogotowie, to w czasie transportu od wstrząsów na drodze popękają naczynia krwionośne w mózgu. Nauczyłem się,  że upuszczanie krwi ratuje życie od chińskiego lekarza Ha Bu Ting, który mieszka w Sun Juke,  potem w praktyce,  dlatego też mogę powiedzieć,  że metoda ta jest skuteczna w 100 %.  W 1979 roku uczyłem w Fung Gaap College w Tai Chung. Pewnego popołudnia miałem wykład, kiedy inny wykładowca wpadł do mojej sali i w przerażeniu wykrzyknął: Kiedy zobaczyłem naszego kierownika, Pana Chen Fu Tien, był blady, jego mowa była bardzo niewyraźna, jego usta były wykrzywione i miał wszystkie objawy wylewu. Natychmiast poprosiłem jednego ze studentów, aby pobiegł do najbliższej apteki I kupił strzykawkę, którą ponakłuwałem opuszki palców chorego. Kiedy wszystkie 10 palców krwawiły (krople krwi wielkości ziarna grochu), nacierałem jego uszy. Po kilku minutach twarz pana Chen odzyskała kolor i pojawił się blask w oczach, ale jego usta ciągle były wykrzywione. Więc pociągałem jego uszy, aby napłynęła krew. Kiedy uszy były już czerwone , nakłułem płatki uszu dwukrotnie do pojawienia się dwóch kropli krwi na każdym uchu. W przeciągu 3-5 min usta powróciły do normy i jego mowa stała się wyraźna. Pozwoliliśmy mu odpocząć przez chwilę, a następnie podaliśmy filiżankę herbaty. Po czym doprowadziliśmy go do pojazdu i zawieźliśmy do szpitala. Pozostał w szpitalu przez noc, a następnego ranka powrócił na uczelnie na zajęcia. Wszystko powróciło do normy. Nie było żadnych zmian chorobowych. Zwykle ofiary wylewu cierpią z powodu nieodwracalnych pęknięć naczyń krwionośnych w mózgu w czasie transportu do szpitala, w wyniku czego nigdy nie powracają do pełnego zdrowia. Szczęśliwcy pozostają przy życiu – sparaliżowani do końca życia.

Jeżeli będziemy pamiętali o metodzie upuszczania krwi i rozpoczęciu ratowania życia natychmiast w krótkim czasie, ofiary wylewu będą uratowane i powrócą do normalnego życia w 100 %

Jeżeli interesuje Cię ten temat to proszę napisz komentarz 

Podziel się na:
  • Ratunek przy wylewie krwi......!
  • Ratunek przy wylewie krwi......!
  • Ratunek przy wylewie krwi......!
  • Ratunek przy wylewie krwi......!
  • Ratunek przy wylewie krwi......!
  • Ratunek przy wylewie krwi......!
  • Ratunek przy wylewie krwi......!
  • Ratunek przy wylewie krwi......!

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca: