jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Obowiązkowe szczepienia dla nas ? !

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Warto wiedzieć
Data publikacji: 29-06-2012

0

Obowiązkowe szczepienia dla nas ? !  Nie mogę sobie wyobrazić sytuacji w której  będę przymuszany w majestacie prawa do czegoś czego nie będę sobie życzył,  a nawet będę za to karany.  Ale to co wczoraj spotkałem w internecie nie może  pozostać bez komentarza chociaż krótkiego z mojej strony. Jak się dowiaduję wybrani przez nasze społeczeństwo „przedstawiciele” bo taka jest prawda choć moim zdaniem bardzo smutna wraz z UE, szykują nam  kolejne „kajdany”. Z uwagi na to, że autor artykułu, który znalazłem w sieci zezwala na kopiowanie i rozpowszechnianie swojego tekstu w dowolnych mediach, poniżej zacytuję go w pełnej wersji.
Jeżeli to prawda, to czeka nas TERRORYZM i TO MIĘDZYNARODOWY i nie wesołe czasy ?

OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA DLA WSZYSTKICH !
CZYLI PREZENT RZĄDU PO DLA BRANŻY FARMACEUTYCZNEJ
KOSZTEM PODATNIKÓW!

„Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych. Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie „decydował” główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel. Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.
Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.

Więcej informacji:
http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/7BEE578C6AAB0E76C12579DD004EA0D4/%24File/293.pdf

Tekst pochodzi ze strony
http://www.wykop.pl/ramka/1186159/obowiazkowe-szczepienia-dla-wszystkich-prezent-rzadu-dla-lobby-farmaceutycznego/
 

Podziel się na:
  • Obowiązkowe szczepienia dla nas ? !
  • Obowiązkowe szczepienia dla nas ? !
  • Obowiązkowe szczepienia dla nas ? !
  • Obowiązkowe szczepienia dla nas ? !
  • Obowiązkowe szczepienia dla nas ? !
  • Obowiązkowe szczepienia dla nas ? !
  • Obowiązkowe szczepienia dla nas ? !
  • Obowiązkowe szczepienia dla nas ? !

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca: