jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Nasze BESTSELERY – Złote zdania

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Produkty
Data publikacji: 16-02-2012

0

Nasze BESTSELERY  Złote zdania Ostatnio otrzymałem od Wiesi mojej sponsorki, (dzięki Ci)  wiadomość o tzw.  Złotych Zdaniach o produktach Forever i  b.chętnie  postanowiłem, że je tu przedstawię. Zredagowane zostały przez naszego szkoleniowca dr Elżbietę Olejnik; czasem w jednym zdaniu można ująć wiele korzyści, a wszystkie są autentyczne bo sprawdzone nie tylko przeze mnie.
1.    MIĄŻSZ ALOE VERA
Czysty, naturalny, zarówno napój jak i kosmetyk, od lat stoi na czele całej oferty produktowej Forever Living Products. Goi, koi, regeneruje, wzmacnia i czyni tyle dobrego ile tylko można wszelkim żywym tkankom.
2. FOREVER NATURE-MIN
Te wyjątkowo łatwo przyswajalne przez ludzki organizm minerały pochodzenia morskiego wciąż zyskują sobie rzesze nowych, zagorzałych zwolenników. Przy ich codziennym użyciu dość szybko wychodzi na jaw, że to jest właśnie to, czego dotąd brakowało nam do zdrowia w naszej codziennej diecie!
3. MIĄŻSZ ALOE VERA Z SOKIEM Z ŻURAWIN I JABŁEK
Pyszny i bardzo zdrowy napój do użytku codziennego. Jego działanie wzmacniające na cały organizm nie ma sobie równych. Niezwykle udany mariaż aloesu z żurawiną i pektynami z jabłek. Twój system trawienny w mig pokocha to połączenie!
4. GALARETKA ALOE VERA
Legendarna gojąca siła aloesu w  poręcznej tubce. Znakomita ochrona przed nieprzyjaznym środowiskiem zewnętrznym. Siła spokoju dla skóry i śluzówek. Wróg wszelkich uczuleń. Jednym słowem – sama aloesowa łagodność. Najlepiej mieć ją stale pod ręką.
5. ALOESOWY DEZODORANT EVER-SHIELD
Uwaga! – produkt niezwykle intensywnie poszukiwany przez niektórych klientów. Na całym świecie ludzie protestują przeciw nadmiernemu użyciu chemii w środkach pielęgnacyjnych. Żądają produktów naturalnych! To dla nich właśnie jest Aloe Ever-Shield. Czy masz go już w swojej łazience?
6. FOREVER ABSORBENT-C
Witamina C, która daje nam odporność, młodość, dobre widzenie, tworzenie kości, prawidłową pracę serca, słowem – życie. W Forever Absorbent-C witamina ta działa w obecności bioflawonoidów – niezwykle ważnych czynników ułatwiających wchłanianie jej przez tkanki. Na całym świecie taką właśnie postać witaminy C nazywa się – BIODOSTĘPNĄ.
7. MLECZKO PSZCZELE FOREVER
To prawdziwy pszczeli, naturalny balsam na nasze skołatane nerwy. Kwas pantotenowy prosto z ula wraz z innymi witaminami z grupy B odżywia i regeneruje nam pamięć, dodaje bystrości, wyostrza wzrok i słuch, czyni cuda z koncentracją, uzbraja przeciw stresom. Mleczko Pszczele to produkt dla dzieci nadpobudliwych, uczniów, studentów, wykładowców , kierowców, ludzi starszych, po udarach i zawałach, zabieganych i zapracowanych-słowem królewski eliksir
8. FOREVER GARLIC-THYME – kapsułki z olejkiem czosnkowym i tymiankiem
Na pewno istnieje jeden lub kilka powodów, dla których cenicie sobie działanie czosnku. Jeżeli tak jest – to w Forever Garlic-Thyme dostaniecie tę cechę wyraźnie wzmocnioną. To efekt połączenia czosnku z tymiankiem. Broń atomowa przeciwko wszelkim wirusom! Wróg suchego kaszlu. Przyjaciel zdrowych tętnic. I to wcale nie wszystko…
9. FOREVER BRIGHT – Aloesowa Pasta do Zębów z dodatkiem propolisu
Jakby się nie wysilać i tak słowa nie są w stanie opisać odczuć i efektów towarzyszących prozaicznej czynności mycia zębów, kiedy na szczoteczce znajduje się łagodny, zielony żel o 36%-owej zawartości czystego aloesu. Po prostu – spróbujcie sami! Kiedy zniecierpliwieni domownicy zaczną dobijać się do łazienki, po prostu wystawcie im tubkę za drzwi. Niech też mają .
10. EMULSJA ROZGRZEWAJĄCA
To dzięki aloesowi dodanego do substancji rozgrzewających i przeciwzapalnych poczujesz natychmiastową ulgę w miejscu powstania  bólu przy: kontuzjach  i napięciach mięśni, blokadach  i bólach reumatycznych, rwie kulszowej itp. Emulsja ta działa tak szybko, że zapominasz  po chwili o bólu sprawdź sam! 

Podziel się na:
 • Nasze BESTSELERY  Złote zdania
 • Nasze BESTSELERY  Złote zdania
 • Nasze BESTSELERY  Złote zdania
 • Nasze BESTSELERY  Złote zdania
 • Nasze BESTSELERY  Złote zdania
 • Nasze BESTSELERY  Złote zdania
 • Nasze BESTSELERY  Złote zdania
 • Nasze BESTSELERY  Złote zdania

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca: