jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Dlaczego warto pić aloes FLP

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Motywacja, Produkty
Data publikacji: 11-02-2011

0

Dlaczego warto pić aloes FLP

Inspiracją do opisania tematu napoi aloesowych i pisania o nich na moim blogu było pojawienie się w internecie prawdopodobnie w roku 2008 ciekawego moim zdaniem zestawienia napoi aloesowych na Polskiej Stronie o stwardnieniu rozsianym www.ldn.org i na tej podstawie opracowałem własne zestawienia, które udostępniłem pod linkiem tu na moim blogu.  Tak się złożyło,  że miałem powód osobisty aby zadbać o swoje zdrowie i sięgnąłem po aloes. Kwestia przypadku sprawiła, że był to aloes z firmy Forever Living Products.  Teraz po latach uważam, że miałem szczęście że tak się stało.  Producentów napoi aloesowych jest wielu ale tyko nieliczni  moim zdaniem zasługują na polecenie. Nie jest to problem tylko  ekonomiczny … ale również gdzie ten aloes „wzrasta” bo głównie warunki  klimatyczne gwarantują jego najlepsze właściwości a także stosowane techniki przetwarzania !!  Plantacje aloesowe Forever Living Products znajdują się w klimacie gorącym ok. 40st.C  ciepła, bez przymrozków co   powinno gwarantować najlepsze jego właściwości.

Problem producentów aloesu opisuje Pani Dr Elżbieta Olejnik w swoich  książkach:
„Aloes na co dzień”  w rozdziale Aloes Jak najlepszej Jakości
„Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie” w  Aloes – ale jaki ? - zapraszam do lektury.
Poniżej zestawienie napojów aloesowych
pod kątem ekonomiki, czyli kosztów używania – podstawę do analizy przyjąłem zresztą zgodnie z przytoczonym wcześniej zestawieniem na www.ldn.pl

Zestawienie napojów aloesowych wg kosztu dziennego używania na podstawie danych z etykiety na produkcie
Pozycja Firma Koszt (zł)
1 Forever Living Products 1,00
2 Laboratoria Natury 1,50
3 LILLY 1,87
4 AZ-Medica 1,89
5 Pro Activ 1,92
6 Alter Medica 1,95
7 Herbalyes 3,80
8 ZUCCARI 4,15
9 Pro Activ 6,61
10 LR 9,45
Dane te zostały pobrane z http://www.ldn.org.pl/aloes.php


Aloes z FLP to jest miąższ aloesowy
Aloe Vera stabilizowany, odmiany barbadensis Miller. Miąższ ten jest wytwarzany po odrzuceniu skórki liścia aloesowego, czyli mówiąc po prostu  po „obraniu go ze skóry”. W ten sposób usuwa się niemal wszystkie czynniki alergizujące, uczulające i przeczyszczające działanie aloesu.
Cieszy mnie fakt,  że  tak wysokiej jakości miąższ aloesowy z FLP jest najtańszy w używaniu.  Ten miąższ to koncentrat zebrany z wnętrza  liścia.  Picie aloesu z FLP należy uzupełniać odpowiednią ilością wody, a nie tak jak to ma miejsce w przypadku wielu innych producentów, których napoje są rozrzedzone.  Zresztą przekonajcie się sami.

Ponadto polecam: artykuł Dlaczego warto zaprzyjaźnić się z aloesem
i film Dlaczego warto pić aloes FLP na You Tube.

Celem moim nie jest przekonanie Was do aloesu z Forever Living Products, który i mnie w życiu pomógł,  że wyłącznie ten aloes jest najlepszy na świecie, godzien jest Waszej uwagi. Miałbym wielką satysfakcję, gdybym tym co piszę i polecam pomógł w ten sposób któremuś z Was. Zachęcam wszystkich czytających do lektury  mojego blogu. Poczytajcie załączone informacje, które przedstawiłem. Włączcie tę wspaniałą roślinę w krąg swoich zainteresowań, dotyczących korzyści, jakie możemy czerpać dla naszego zdrowia z naturalnych źródeł.

Podziel się na:
  • Dlaczego warto pić aloes FLP
  • Dlaczego warto pić aloes FLP
  • Dlaczego warto pić aloes FLP
  • Dlaczego warto pić aloes FLP
  • Dlaczego warto pić aloes FLP
  • Dlaczego warto pić aloes FLP
  • Dlaczego warto pić aloes FLP
  • Dlaczego warto pić aloes FLP

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca: