jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Biuletyn 2012/12 AloeTech

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Newsletter
Data publikacji: 23-12-2012

0

Biuletyn 2012/12 AloeTech  Witam serdecznie !
1
. Mamy Zimę 2012/2013, na tę szczególną porę roku polecamy artykuły:

My się zimy nie boimy – dr Maria Kraczka
W długie zimowe wieczory, gdy czasem pojawia się nuda, chętniej niż latem zaglądamy do lodówki – coś dobrego by się zjadło. Już nie z . . . »»

Zdrowe Święta
Dla wielu z nas Święta są najbardziej wyczekiwanym momentem roku. Cieszymy się na spotkania z przyjaciółmi i rodziną, pyszne jedzenie i . . .  »»

Herbatka z kwiatem aloesu

W długi zimowy wieczór, gdy na dworze szaleje śnieżyca, zaparz sobie filiżankę Herbatki z Kwiatem Aloesu. Jest to bezkofeinowa, niskokaloryczna . . .  »» 

Jak nie utyć zimą (nadwaga, otyłość, odchudzanie) - Dr Elżbieta Olejnik
Jesienią i zimą mamy szczególny apetyt na potrawy słodkie, mączne i sycące, bo właśnie takie przynajmniej na kilka chwil wyraźnie poprawiają nam nastrój. I niestety – tuczą!  Od października do marca jest to nie tyle program odchudzania, co raczej „nietycia”. Obejmuje kilka codziennych rutynowych, niezwykle prostych czynności:  1. Codziennie na kolację porcja  . . . .  »»

Jak przygotować skórę do zimy i na karnawał - Katarzyna Janiczek , konsultantka Aloesowej Urody
Lato odeszło już w zapomnienie, czas przygotować naszą skórę do zimy. Niestety, po tegorocznych, wyjątkowo gorących wakacjach pozostały nam  . .  »»

Niech nas zima się nie ima, czyli jak się nie dać zimowej melancholii
Niesprzyjająca pogoda i mniejsza ilość światła słonecznego mogą  wywoływać w nas myśli, że lepiej zostać w łóżku niż być zdrowym. Co . . .  »»

Repromocja Absorbentu C, Dr Elżbieta Olejnik
Jest grypa. Klienci przychodzą do nas wtedy, gdy mają wyraźną potrzebę. Tę potrzebę powoduje grypa. Pacjent łyknął sobie antybiotyki, nic mu one nie . . .  »»

Rodzinne Święta; zamiast szkoły przetrwania – festiwal radości
Oto 10 porad, jak sprawić, by Święta były udane jak nigdy przedtem. 1. Zaplanuj. Przywołaj świąteczne wspomnienia z minionych lat. Które są . . .  »»

Wesprzyj swoje naturalne siły obronne!
O tej porze roku wokół nas jest mnóstwo kichających, prychających i zakatarzonych ludzi, co może stanowić prawdziwe wyzwanie dla . . .  »»

Zimowa ochrona
Nadchodzi pora spękanych ust, czerwonych policzków i suchej cery. Nie mówiąc już o przeziębieniu i grypie. Teraz jest odpowiedni . . .  »»

Zimowe produkty
Aloe Berry Nectar. Wszystkie korzyści Miąższu Aloe Vera plus dodatkowe składniki, czyli naturalne żurawiny i jabłka. Żurawiny, które . . . »»

Zimowe samopoczucie
Wielu z nas mroźne zimowe miesiące kojarzą się ze zwiększonym ryzykiem złapania przeziębienia lub grypy. I choć faktycznie niesprzyjająca aura może . . .  »»

Aloes w zimowej pielęgnacji zwierząt
Dr Elżbieta Olejnik.  Dla zwierząt żyjących współcześnie w naszych domach, zima jest porą dezorganizacji. Instynkt wciąż jeszcze podszeptuje im, Pełny . . . »»

2. W Porady wprowadziliśmy dla zarejestrowanych użytkowników artykuł:
11 hitów zdrowego jedzenia i żyj zdrowo 120 lat

Każdy chce być zdrowy i szczęśliwie przeżyć życie. Nie znam nikogo, kto chciałby chorować, choć znam wielu schorowanych ludzi. Zdrowie jest podstawą, na której możemy budować swoje bogactwo, relacje z innymi, rozwijać swoje pasje. Tylko zdrowy człowiek może być w pełni szczęśliwy. Jak jednak zadbać o zdrowie? . . .  »»

Jeśli nie masz konta to zarejestruj się  »»

3. Polecamy okoliczność: zwyrodnienia stawów, materiały i informacje:
- dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników, jeśli nie masz konta to zarejestruj się  »»
* Forever Arctic Sea w stanach zapalnych i chorobie zwyrodnieniowej stawów,
* Produkty FLP w trosce o nasze stawy,
* Zdrowe mięśnie i stawy, korzonki nerwowe,
* Choroby reumatyczne – gdy ruch sprawia ból,
* Zanim zaczną boleć stawy,
* Gdy czekać masz miesiącami na rehabilitację . .
»»
(link dostępny dla zalogowanych użytkowników)

4.Polecamy filmiki autorskie opublikowane na blogu:
Jeśli słyszysz, że; trzeba usunąć zęby, trzeba usunąć migdały . . . ?

Jeśli mówią Ci, że trzeba usunąć zęby, migdały albo, że trzeba usunąć trzeci migdał to proszę najpierw przeprowadzić kurację pastą do zębów Forever Bright  a dopiero po tym pomyśl o usunięciu czegokolwiek. Nasza natura nie jest rozrzutna, jak coś daje to w konkretnym celu.  I są wyjątkowe wskazania do tego żeby różnych dodatkowych narządów, które i o których często myślimy,  że na cholerę mi to, po co to mi wyrosło, żeby mieć bez przerwy anginę, żeby mieć sto razy podrażnienie wyrostka robaczkowego – trzeba to wziąć powycinać, powyżynać i będzie święty, święty spokój – NIE, NIE  . . »»
Siła przedstawiciela handlowego

Film, który mam nadzieję, że  zobaczysz przedstawia  możliwą opcję do zarabiania konkretnych pieniędzy dla wielu z przedstawicieli handlowych takich  branż  jak m.in.: kosmetyczna, farmaceutyczna czy medyczna.  Oczywiście temat może dotyczyć również i innych profesji po odpowiednich korektach danych do obliczeń. Kwotę zarobku możesz zaprogramować tj. kwotę generowania osobistych dochodów finansowych. Bez względu na to czego szukasz po prostu niewielkiej dodatkowej gotówki czy też . . . uzyskiwanie dochodu równego lub większego niż Twój etat, czy też kilka Twoich etatów ! . . .  »»

5. Informujemy, że każda osoba może produkty, wszystkie z upustem 15 i 35% zakupić . . »»

Serdecznie zapraszamy ! ! !

Danusia i Michał Grabarscy
Managerowie FLP

biuro@aloetech.pl
http://www.aloetech.pl
http://michalgrabarski.eu/
http://www.grabarski.com/

Telefon
+ 48 692 700 000
+ 48 509 919 893
+ 48 22 212 8635 

Podziel się na:
  • Biuletyn 2012/12 AloeTech
  • Biuletyn 2012/12 AloeTech
  • Biuletyn 2012/12 AloeTech
  • Biuletyn 2012/12 AloeTech
  • Biuletyn 2012/12 AloeTech
  • Biuletyn 2012/12 AloeTech
  • Biuletyn 2012/12 AloeTech
  • Biuletyn 2012/12 AloeTech

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca:
Więcej w podnoszenie odporności, przeziębienie, zarabianie pieniędzy
Biuletyn 2012/10 AloeTech

Witam ! 1. W Porady wprowadziliśmy artykuły: Pewność sukcesu - głównego założyciela FLP,  Rex-a Maunghan Są różne sposoby na nabranie...

Zamknij