jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Biuletyn 2013/03 AloeTech

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Newsletter
Data publikacji: 21-03-2013

0

Biuletyn 2013/03 AloeTech Witamy serdecznie !
A. Mamy wiosnę 2013,
z każdym dniem nasze ubrania będą coraz mniej  zakrywać, a coraz więcej odsłaniać. I co wtedy? Czy zimowe palta zrzucimy z ulgą czy z „lekką nieśmiałością” ?  Czy odkryta skóra będzie gładka i jędrna, czy… nie do końca? Warto już teraz zadbać o to, aby chowanie zimowych ubrań w głębokie czeluście szafy i wyjmowanie zwiewnych sukienek i krótkich spódniczek sprawiało nam tylko i wyłącznie radość ! . . »»

Na stronie głównej witamy WIOSNĘ:
Polecamy artykuły; Rozkwitnij WIOSNĄ –  Wiosenna Pielęgnacja – Sprawność, zdrowie dla każdego – Gimnastyka w każdym wieku . . .  »»

B. W porady wprowadziliśmy:

Artykuł; Network Marketing to Biznes – więc MUSISZ go pielęgnować każdego dnia.
Innymi słowy, jeśli masz zamiar rozwijać swój biznes to podstawą jest działanie. Możesz czytać dziesiątki książek o pozytywnym myśleniu, brać udział w wielu szkoleniach i seminariach, jednak dopóki nie podejmiesz kroków, czyli nie zaczniesz działać to Twoja sytuacja z pewnością się nie poprawi. Istnieje nawet duże prawdopodobieństwo, że zacznie powodzić ci się coraz go . . »»

Artykuł; Wolność przez zaangażowanie
Korzystaj z każdej okazji do rozwijania swoich umiejętności komunikacyjnych po to, byś, gdy przyjdzie ważna chwila, pokazał, że masz ten dar, styl, bystrość, przejrzystość i emocje, którymi wpłyniesz na innych. Kiedy prawdziwie zaangażujesz się w swój biznes . . »»     

Artykuł; Właściwe miejsce, właściwy czas
Przy minimalnej inwestycji, możemy albo po prostu znacząco wesprzeć domowy budżet, albo zbudować potężny, globalny biznes, zapewniający dobrobyt, o jakim w innej branży moglibyśmy tylko pomarzyć. Osoby starsze mogą wypracować „alternatywną emeryturę”, dzięki której nie będą musiały polegać na pomocy państwa ani rodziny. Wręcz przeciwnie, same będą mogły . . »»

Artykuł; Kilka słów prawdy
A więc jeśli jęczysz, że się nie da, że może ktoś inny, ale nie Ty, to chcę Ci powiedzieć, żebyś już skończył z tą dziecinadą. Masz wszystko, co Ci potrzeba, żeby stać się człowiekiem bogatym i szczęśliwym . . »»

Artykuł; Jak pokonać nieśmiałość (dostępność artykułu tylko dla zalogowanych)
Osoby nieśmiałe często boją się, że nie będą w stanie podtrzymać konwersacji, gdyż nie będą miały o czym mówić. I mają rację o tyle, że będąc osobami nieśmiałymi spędzają mało czasu wśród ludzi, co znacznie zmniejsza ilość informacji, którymi mogą dzielić się z innymi. Jest to swego rodzaju zamknięte koło . . »»

Artykuł; Jakość życia (dostępność artykułu tylko dla zalogowanych)
Czy zastanawiałeś się kiedyś od czego zależy jakość Twojego życia? Uczono nas, że: “Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz”, że “Bez pracy nie ma kołaczy”, że “Jesteś kowalem swego losu” i jeszcze wielu innych mądrych rzeczy. Czemu więc tak niewielu ludzi jest naprawdę szczęśliwych, bogatych i cieszy się . . »»

C. Polecamy filmiki autorskie opublikowane na blogu :

Precyzyjne ustawienie anteny dla DVB-T
Z uwagi na niezwykłą pilność i aktualność tematu postanowiłem opisać temat.  Jest to o tyle łatwiej mi pisać, że tematyka w ogóle telewizji, systemów antenowych RTV SAT jest mi bliska zaw . . »»

Jeśli słyszysz, że; trzeba usunąć zęby, trzeba usunąć migdały . . . ?
Jeśli mówią Ci, że trzeba usunąć zęby, migdały albo, że trzeba usunąć trzeci migdał to proszę najpierw przeprowadzić kurację pastą do zębów Forever Bright a dopiero po tym pomyśl o . . »»

Siła przedstawiciela handlowego
Film, który mam nadzieję, że zobaczysz przedstawia możliwą opcję do zarabiania konkretnych pieniędzy dla wielu z przedstawicieli handlowych takich branż jak m.in.: kosmetyczna, farmaceutyczna czy medyczna . . . »»

Jeżeli filmiki podobają Ci się prosimy, KLIKNIJ Fajne   na YouTube

D. Informujemy, że każda osoba może produkty, wszystkie z upustem 15 i 35% zakupić . . »»

Serdecznie zapraszamy ! ! !
Danusia i Michał Grabarscy
Managerowie FLP

biuro@aloetech.pl
http://www.aloetech.pl
http://michalgrabarski.eu/
http://www.grabarski.com/
Telefon
+ 48 692 700 000
+ 48 509 919 893
+ 48 22 212 8635
 

Podziel się na:
  • Biuletyn 2013/03 AloeTech
  • Biuletyn 2013/03 AloeTech
  • Biuletyn 2013/03 AloeTech
  • Biuletyn 2013/03 AloeTech
  • Biuletyn 2013/03 AloeTech
  • Biuletyn 2013/03 AloeTech
  • Biuletyn 2013/03 AloeTech
  • Biuletyn 2013/03 AloeTech

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca:
Więcej w dla zdrowia i urodę, jak utrzymać pracę, praca i biznes
Biuletyn 2013/02 AloeTech

Witamy serdecznie ! Luty 2013, zima dalej trzyma a my . . .: 1. W porady wprowadziliśmy: Prezentację naszej firmy...

Zamknij