jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Biuletyn 2013/01 AloeTech

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Newsletter
Data publikacji: 29-01-2013

0

Biuletyn 2013/01 AloeTech  Witamy serdecznie !
Styczeń 2013, zima w pełni i nie odpuszcza. Wprowadziliśmy następujące zmiany:

1. W Kategorie  wprowadziliśmy następujące nowe produkty:

VitolizeMen – suplement dla męskiej witalności
Vit♂lizeTM, suplement dla męskiej witalności, niesie w sobie potęgę Forever Pro6, ale zawiera więcej substancji odżywczych o bardziej biodostępnej postaci. Ta unikalna, kompleksowa receptura zawiera składniki roślinne, witaminy, minerały i antyutleniacze, które pomagają w zachowaniu w zdrowiu układu moczowego oraz wspierają prawidłowe funkcjonowanie jąder i gruczołu  . . »»

Forever Kids, Tabletki multiwitaminowe z fitoskładnikami, multiminerały
Współczesne metody uprawy pozbawiają glebę naturalnych składników mineralnych, co sprawia, że codzienne pożywienie nie zapewnia nam wystarczającej ilości substancji odżywczych, koniecznych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Właśnie dlatego tak wiele osób sięga po preparaty odżywcze, które uzupełniają dietę o składniki mineralne i witaminy . . .  »»

2 W Porady wprowadziliśmy:

Nowy Informator o produktach 2013,  Dla zdrowia i urody  . . »»

7 prostych kroków do . . Jak dołączyć . .
Aby skorzystać ze współpracy z nami i dokonywania zakupów ze zniżką na początku 15%, później 35% i jeszcze większej to ustaliliśmy następujące kryteria: 1. Zarejestruj się na naszej stronie internetowej (może to Ciebie nie dotyczyć o ile już tam jesteś) wypełniając pola na formularzu rejestrowym . .  »»

3. Na blogu wprowadziliśmy, artykuł:

Precyzyjne ustawienie anteny dla DVB-T
Z uwagi na niezwykłą pilność i aktualność tematu postanowiłem opisać temat ustawiania anten na DVB-T.  Jak to bywa zwykle moi klienci tym razem z branży techniki  mobilizują mnie do tego bym podzielił się wiedzą z tematyki aktualnie niezwykle na czasie, a mianowicie dotyczącej telewizji cyfrowej DVB-T.  Jest to o tyle łatwiej mi pisać, że tematyka w ogóle telewizji, systemów antenowych RTV SAT jest mi bliska zawodowo od zawsze . .  »»

4.Polecamy filmiki autorskie opublikowane na blogu :

Jeśli słyszysz, że; trzeba usunąć zęby, trzeba usunąć migdały . . . ?
Jeśli mówią Ci, że trzeba usunąć zęby, migdały albo, że trzeba usunąć trzeci migdał to proszę najpierw przeprowadzić kurację pastą do zębów Forever Bright  a dopiero po tym pomyśl o usunięciu czegokolwiek. Nasza natura nie jest rozrzutna, jak coś daje to w konkretnym celu.  I są wyjątkowe wskazania do tego żeby różnych dodatkowych narządów, które i o których często myślimy,  że na cholerę mi to, po co to mi wyrosło, żeby mieć bez przerwy anginę, żeby mieć sto razy podrażnienie wyrostka robaczkowego – trzeba to wziąć powycinać, powyżynać i będzie święty, święty spokój – NIE, NIE  . . »»

Siła przedstawiciela handlowego
Film, który mam nadzieję, że  zobaczysz przedstawia  możliwą opcję do zarabiania konkretnych pieniędzy dla wielu z przedstawicieli handlowych takich  branż  jak m.in.: kosmetyczna, farmaceutyczna czy medyczna.  Oczywiście temat może dotyczyć również i innych profesji po odpowiednich korektach danych do obliczeń. Kwotę zarobku możesz zaprogramować tj. kwotę generowania osobistych dochodów finansowych. Bez względu na to czego szukasz po prostu niewielkiej dodatkowej gotówki czy też . . . uzyskiwanie dochodu równego lub większego niż Twój etat, czy też kilka Twoich etatów ! . . .  »»
Jeżeli filmiki podobają Ci się prosimy,  KLIKNIJ Fajne TAK na YouTube

5. Informujemy, że każda osoba może produkty, wszystkie z upustem 15 i 35% zakupić . . »»

Serdecznie zapraszamy ! ! !

Danusia i Michał Grabarscy

biuro@aloetech.pl
http://www.aloetech.pl
http://michalgrabarski.eu/
http://www.grabarski.com/

Telefon
+ 48 692 700 000
+ 48 509 919 893
+ 48 22 212 8635 

Podziel się na:
  • Biuletyn 2013/01 AloeTech
  • Biuletyn 2013/01 AloeTech
  • Biuletyn 2013/01 AloeTech
  • Biuletyn 2013/01 AloeTech
  • Biuletyn 2013/01 AloeTech
  • Biuletyn 2013/01 AloeTech
  • Biuletyn 2013/01 AloeTech
  • Biuletyn 2013/01 AloeTech

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca: