jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Biuletyn 2013/08 AloeTech

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Newsletter
Data publikacji: 25-08-2013

0

 Biuletyn 2013/08 AloeTech Witamy !
A. NOWOŚĆ –  można już przystąpić do Forever On-Line
Miło nam ogłosić, że można już ON Line rejestrować umowy dystrybutorskie. Ta nowa funkcja to znakomite wsparcie rozwoju biznesu Forever! Nowa osoba od razu otrzymuje numer dystrybutorski i hasło, dzięki którym może zalogować się w sekcji dla Dystrybutorów i złożyć zamówienie. Aby kupować produkty w cenie hurtowej, musisz być zarejestrowanym dystrybutorem.  Więcej na:
Dołącz teraz  »»

B.Wprowadziliśmy następujące art.

Forever 4 Core, Rekrutacja (zasada 4PK)    
W najbliższych miesiącach będziemy publikować artykuły koncentrujące się na wskaźnikach Forever 4 Core (4 podstawy Forever). Przyszłą siłę i dochodowość twojego biznesu da się określić mierząc te cztery podstawowe wskaźniki: rekrutacja, utrzymanie, produktywność oraz rozwój . . . .  »»

28 kilogramów później – Andrzej Parzonka    
Jest to opis kilku ważnych kroków jakie podjąłem od czerwca 2012 r., aby zadbać o swoje zdrowie, witalność i samopoczucie. Prezentowanych tu informacji nie gromadziłem niestety na bieżąco, gdyż nie sądziłem, że tak dużo osób będzie chciało wiedzieć, w jaki sposób uzyskałem swoje rezultaty. W sumie, na początku sam nie przypuszczałem, że tyle osiągnę… Nazywam się Andrzej Parzonka, mam niespełna 29 lat, na początku czerwca 2012 r. ważyłem 105 kg i miałem w pasie 123cm. Obecnie ważę 77 kg, a mój obwód pasa to 88 cm . . . .  »»

Rex Maunghan – Chwytaj dzień z uśmiechem!    
Kluczowe jest byśmy, jako samodzielni przedsiębiorcy i liderzy zespołów, mieli opracowany strategiczny plan, pozwalający w pełni wykorzystać nasz najcenniejszy atut: czas. Kiedy rozmawiam z czołowymi Dystrybutorami, zawsze zadziwia mnie to, jak dobrze potrafią oni zachować równowagę między obowiązkami wynikającymi z prowadzenia biznesu Forever – i to z uśmiechem na twarzy. Planuj dzień.  A gdybyś mógł tak zorganizować dzień, by zwiększyć swoją produktywność? . . . .  »»

Szkolenie Droga do Managera
Wielu Dystrybutorów, którzy dopiero zaczynają budowanie swojego biznesu Forever, a chcą dynamicznie awansować na pozycję Managera, korzysta z podręczników Planowanie biznesu i Od Supervisora do Managera oraz z dwuczęściowego materiału szkoleniowego Plan Marketingowy. Teraz mamy dla was kolejne, rewelacyjne szkolenie, które pomoże wam nauczyć się nowych technik i zdobyć umiejętności potrzebne do osiągnięcia wyższych stanowisk w Planie Marketingowym – to Droga do Managera. Znajdziecie je na . . . . »» 

Kto pyta, nie błądzi – Jacek Kandefer, dyr. FLPP Poland    
Kluczem do rozwoju naszego biznesu Forever jest nieustanne nawiązywanie nowych kontaktów (o co w wakacje wyjątkowo łatwo!) i prezentowanie szansy na biznes oraz produktów FLP kolejnym osobom. Chyba każdy z nas zdaje już sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie ma przy tym uważne słuchanie. Tylko wtedy bowiem poznamy potrzeby i pragnienia naszego rozmówcy. Na podstawie tej wiedzy możemy zaakcentować te aspekty biznesu lub produktów, które będą dla niego najbardziej pomocne. Istotnym elementem . . . . »»

Ochrona przed złamaniami kości w wieku rozwojowym – dr med. Jerzy Oleszkiewicz
Wielu autorów krajowych i zagranicznych zwraca uwagę na niepokojące zwiększanie się łamliwości układu kostnego w fazach szybkiego wzrastania. Widać to na oddziałach chirurgii dziecięcej; obserwuję to również w mojej praktyce lekarskiej. Ostatnio ukazała się bardzo aktualna i ważna książka pod redakcją prof. Danuty Chlebnej–Sokół: Diagnostyka i leczenie osteoporozy i osteopenii w wieku rozwojowym . . . . »»

C. JUŻ pierwszy zakup z bonifikatą 15%, tak to jest możliwe
Informujemy, że w Forever Living Products Poland zmieniła się minimalna wartość pierwszego zamówienia, składanego wraz z Umową Dystrybutorską – wynosi ona obecnie 250 zł, tak jak w przypadku pozostałych zamówień. Uzyskanie statusu do zakupów ze zniżką nigdy nie było tak łatwe jak teraz, dla zainteresowanych prosimy o kontakt KLIKNIJ TU !!

D. Jeżeli nie masz pracy lub za mało zarabiasz,  przyłącz się do nas . . . KLIKNIJ TU

Serdecznie zapraszamy !
Danusia i Michał Grabarscy
Managerowie FLP
ID # 480000109521

* biuro@aloetech.pl
* www.aloetech.pl
* michalgrabarski.eu
* grabarski.com
 

Podziel się na:
 • Biuletyn 2013/08 AloeTech
 • Biuletyn 2013/08 AloeTech
 • Biuletyn 2013/08 AloeTech
 • Biuletyn 2013/08 AloeTech
 • Biuletyn 2013/08 AloeTech
 • Biuletyn 2013/08 AloeTech
 • Biuletyn 2013/08 AloeTech
 • Biuletyn 2013/08 AloeTech

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca: