jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Biuletyn 2012/11 AloeTech

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Newsletter
Data publikacji: 25-11-2012

0

Biuletyn 2012/11 AloeTech  Witamy serdecznie !

1. W Porady wprowadziliśmy artykuły:

Równanie z niewiadomą -Janusz Wiśniewski Senior Manager
Ponad 95% dystrybutorów Forever na całym świecie rozpoczęło współpracę, ponieważ potrzebowało dodatkowych pieniędzy, bo ich budżet się nie zamykał. W przeciwieństwie do wielu ludzi, postanowili zarobić, czyli zaangażować swój czas, umiejętności, możliwości, nie odkryte dotychczas predyspozycje i przejąć odpowiedzialność za własne decyzje, za własne życie. Sami zaczęli szukać właściwego rozwiązania ważnego i trudnego równania naszego życia: ile brakuje mi do pierwszego . . . . »»

Role sponsora – Wiesława Spyra Senior Manager
Sponsor w naszej firmie to osoba, która daje sponsorowanemu wiele wartości: szansę korzystania z produktów dla zdrowia i urody, szansę kupowania z rabatem bezpośrednio w hurtowni, szansę uczestnictwa w szkoleniach, sposoby zarabiania, a w konsekwencji sposób na życie i pracę przynoszącą niezależność finansową, wolność czasową i spełnianie marzeń. Są wśród nich te wartości, które sponsor już sam zobaczył, a niektórych z nich doświadczył. Sponsorując pragnie przekazać je jako dar, a co najważniejsze daje . . . »»

Żelazna kondycja – Tomasz Brzeski, sportowiec
Marzenie to spełniło się, 2 września 2012 podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski w triathlonie na dystansie Ironman w Borównie koło Bydgoszczy. Czas, w którym udało mi się pokonać ten dystans to 9 h 52 min 26 s, co dało mi bardzo wysokie 4. miejsce . . . zdradzę kilka sekretów związanych z tajemnicą osiągnięcia tak dobrego rezultatu oraz bardzo szybkiej regeneracji po zawodach . . »»

Porażka nie jest wrogiem – Rex Maughan, szef FLP, Chairman of the Board & CEO
Wszyscy doświadczamy porażek i wszyscy pragniemy sukcesu. Dlaczego więc niektórzy rezygnują już w obliczu pierwszych wyzwań, a inni wytrwale podążają do przodu i osiągają szczyt? Jak to jest, że jedni ludzie, których poznajesz . . . »»

Petycja w sprawie zakazu GMO w Polsce 
Media zajmują się niepotrzebnymi i sztucznymi aferami a tymczasem rząd po cichutku przegłosował ustawę, która zezwala na nieoznaczanie GMO w żywności. Jeśli ta żywność nie szkodzi to niby dlaczego takiej informacji nie można umieścić na etykiecie produktu. Jako konsumenci mamy prawo wiedzieć co jemy i z jakiego kraju pochodzi żywność. Dlaczego tym razem zabiera się to prawo i najwidocznie ktoś ma coś na sumieniu i chce to ukryć i to w majestacie prawa.
Biorąc pod uwagę coraz większą ilość niepokojących doniesień naukowych, świadczących o szkodliwości produktów powstających w wyniku manipulacji genetycznych, chcemy mieć możliwość samodzielnego decydowania o tym, co znajdzie się na naszych talerzach . . . Jeżeli temat jest dla Ciebie ważny to przeczytaj o co w tej petycji chodzi i zadecyduj. . . »»

Zwyrodnienia stawów, materiały i informacje:
- dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników, jeśli nie masz konta to zarejestruj się . . . »»

* Forever Arctic Sea w stanach zapalnych i chorobie zwyrodnieniowej stawów,
* Produkty FLP w trosce o nasze stawy,
* Zdrowe mięśnie i stawy, korzonki nerwowe,
* Choroby reumatyczne – gdy ruch sprawia ból,
* Zanim zaczną boleć stawy,
* Gdy czekać masz miesiącami na rehabilitację . .»»  (link dostępny dla zalogowanych użytkowników)

2.Polecamy flimiki autorskie opublikowane na blogu:

Jeśli słyszysz, że; trzeba usunąć zęby, trzeba usunąć migdały . . . ?
Jeśli mówią Ci, że trzeba usunąć zęby, migdały albo, że trzeba usunąć trzeci migdał to proszę najpierw przeprowadzić kurację pastą do zębów Forever Bright  a dopiero po tym pomyśl o usunięciu czegokolwiek. Nasza natura nie jest rozrzutna, jak coś daje to w konkretnym celu.  I są wyjątkowe wskazania do tego żeby różnych dodatkowych narządów, które i o których często myślimy,  że na cholerę mi to, po co to mi wyrosło, żeby mieć bez przerwy anginę, żeby mieć sto razy podrażnienie wyrostka robaczkowego – trzeba to wziąć powycinać, powyżynać i będzie święty, święty spokój – NIE, NIE  . . »»

Siła przedstawiciela handlowego
Film, który mam nadzieję, że  zobaczysz przedstawia  możliwą opcję do zarabiania konkretnych pieniędzy dla wielu z przedstawicieli handlowych takich  branż  jak m.in.: kosmetyczna, farmaceutyczna czy medyczna.  Oczywiście temat może dotyczyć również i innych profesji po odpowiednich korektach danych do obliczeń. Kwotę zarobku możesz zaprogramować tj. kwotę generowania osobistych dochodów finansowych. Bez względu na to czego szukasz po prostu niewielkiej dodatkowej gotówki czy też . . . uzyskiwanie dochodu równego lub większego niż Twój etat, czy też kilka Twoich etatów ! . .  »»

3. Ponadto informujemy, każda osoba może produkty, wszystkie z upustem 15 i 35% zakupić . . »»

Serdecznie zapraszamy ! ! !

Danusia i Michał Grabarscy
Managerowie FLP

biuro@aloetech.pl
http://www.aloetech.pl
http://michalgrabarski.eu/
http://www.grabarski.com/

Telefony:
+ 48 692 700 000
+ 48 509 919 893
+ 48 22 212 86 35 

Podziel się na:
  • Biuletyn 2012/11 AloeTech
  • Biuletyn 2012/11 AloeTech
  • Biuletyn 2012/11 AloeTech
  • Biuletyn 2012/11 AloeTech
  • Biuletyn 2012/11 AloeTech
  • Biuletyn 2012/11 AloeTech
  • Biuletyn 2012/11 AloeTech
  • Biuletyn 2012/11 AloeTech

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca:
Więcej w Aloe Vera Gelly, GMO, kupowanie z rabatem, listopad, Praca w MLM, produkty dla zdrowia i urody
Jeśli słyszysz, że; trzeba usunąć zęby, trzeba usunąć migdały . . . ?

Mój znajomy lekarz stomatolog twierdzi, że towarem zakazanym powinny być szczoteczki do zębów, które mają na  odwrocie taką gumkę do...

Zamknij