jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Biuletyn 2012/09 AloeTech

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Newsletter
Data publikacji: 24-09-2012

0

Biuletyn 2012/09 AloeTech 1. Witamy Jesień . . . Z każdym dniem natura prezentować będzie coraz szerszą paletę złota, brązu i czerwieni. Udokumentowano, że intensywna praca, nauka, sporty, ciąża i karmienie dzieci piersią powodują bardzo znaczne zużycie minerałów (szczególnie magnezu). Zmorą rodziców i dzieci są rozmaite infekcje, na które narażone są dzieci – z racji przebywania w dużym skupisku oraz pory roku. Jesień i zima, to przecież czas, kiedy wszyscy chorujemy więcej. Po letnich wakacjach mamy co prawda pewien zapas energii i sił witalnych, nasze siły odpornościowe najczęściej też miały wolne. Polecamy nasze propozycje na tę porę roku . . »»

2. W Porady » Pliki do pobrania » wprowadziliśmy Ulotki :
* Clean 9 – Aloesowy zestaw odchudzający, Forever Clean 9 »»
* Higiena jamy ustnej i pielęgnacja zębów »»

* Aloesowe bestselery Forever »»
* Aloesowa pielęgnacja włosów Forever »»
* 10 najważniejszych powodów aby pić miąższ Aloe Vera
»» 

3. W Porady wprowadziliśmy:
* Art. Produkty Forever Living Products – to także „babska sprawa”
– lek. ginekologa Markiewicz Małgorzaty
O tzw. “babskich sprawach” mówi się i pisze stosunkowo niewiele – uważając to za temat wstydliwy. Dziś jednak przeglądając produkty FLP uchylę rąbka tajemnicy  (art.dostępny dla zarejestrowanych użytkowników) .  .  »»

* Art. 11 zasad Billa Gatesa
Zasada 1: Dopasowuj się
Zaakceptuj że życie nie jest fair. Nikt nie jest ideałem, ani urodzonym szczęściarzem, musisz nauczyć się adaptować swoje życie i zmieniać je. To jak będzie Ci się układało zależy tylko od Ciebie. Musisz zarządzać i radzić sobie z każdą sytuacją . . . »»

*Art. Gdy czekać masz miesiącami na rehabilitację:
Gdy na rehabilitację czekasz 3 miesiące. Jak często wstajemy rano i mamy wrażenie, że wszystko nas boli. Mówimy wtedy ”źle spałam/łem”, „czuję się połamana/ny”. Wtedy moi drodzy należy sięgnąć po Emulsję Rozgrzewającą „Aloe Heat Lotion” – to gęsta obfita emulsja, zawierająca substancje rozgrzewające oraz aloes, który doskonale łagodzi stres i napięcie . . . »»

4. W publikacje » wprowadziliśmy art.:
„Aloes twój naturalny dentysta – lek.stom. Hanny Zwierzchowskiej
Ze względu na naturalne właściwości czystego miąższu aloesowego, niektóre spośród produktów FLP są wręcz idealne do higieny i pielęgnacji jamy ustnej, tak jakby stworzono je specjalnie z myślą o utrzymaniu w zdrowiu i wspaniałej kondycji zębów i przyzębia – i to w każdym wieku! »»

5. Na naszym blogu wprowadziliśmy art.
Jeśli słyszysz, że; trzeba usunąć zęby, trzeba usunąć migdały . . . ?
Jeśli mówią Ci, że trzeba usunąć zęby, migdały albo, że trzeba usunąć trzeci migdał to proszę najpierw przeprowadzić kurację pastą do zębów Forever Bright  a dopiero po tym pomyśl o usunięciu czegokolwiek. Nasza natura nie jest rozrzutna, jak coś daje to w konkretnym celu.  I są wyjątkowe wskazania do tego żeby różnych dodatkowych narządów, które i o których często myślimy,  że na cholerę mi to, po co to mi wyrosło, żeby mieć bez przerwy anginę, żeby mieć sto razy podrażnienie wyrostka robaczkowego – trzeba to wziąć powycinać, powyżynać i będzie święty, święty spokój – NIE proszę Was, NIE tędy droga !!! . . . »»

6. Ponadto przypominamy, że nasze produkty, wszystkie z upustem 15 i 35% można zakupić . . »»

Serdecznie zapraszamy ! ! !
Danusia i Michał Grabarscy
Managerowie FLP
+48692700000
+48509919893
 

Podziel się na:
  • Biuletyn 2012/09 AloeTech
  • Biuletyn 2012/09 AloeTech
  • Biuletyn 2012/09 AloeTech
  • Biuletyn 2012/09 AloeTech
  • Biuletyn 2012/09 AloeTech
  • Biuletyn 2012/09 AloeTech
  • Biuletyn 2012/09 AloeTech
  • Biuletyn 2012/09 AloeTech

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca: