jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Biuletyn 2013/02 AloeTech

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Newsletter
Data publikacji: 24-02-2013

0

Biuletyn 2013/02 AloeTech Witamy serdecznie ! Luty 2013, zima dalej trzyma a my . . .:

1. W porady wprowadziliśmy:
Prezentację naszej firmy FLP –  2013, firma nasza to:
Ponad 2,6 miliardów USD rocznego obrotu *  6 milionów dolarów USA dziennego obrotu  *  34 lat nieustannego, globalnego rozwoju  *  Działalność operacyjna w 150 krajach  *  Ponad 10 milionów dystrybutorów na świecie *  Zdrowy styl   życia  *  Bezpieczna przyszłość dzięki pasywnemu dochodowi  *  Dodatkowy dochód *  Stała praca  *  Pomoc innym *  uznanie * Czas dla siebie . . . »»

Materiały szkoleniowe dla współpracowników 
Jeżeli podjąć się chcesz współpracy z nami nie zbędnym jest posiadanie niezbędnej wiedzy by móc sprostać. Dla naszych współpracowników zapewniamy nie odpłatne szkolenia i wszechstronną pomoc. Ty musisz tylko zapewnić zaangażowanie w swoją przyszłość oraz swój entuzjazm. Linki w większości dostępne dla dystrybutorów posiadających uprawnienia (linki aktywacyjne) . . .  »»

Artykuł: Korzyści z dołączenia do nas 
Uzyskasz natychmiastowy dostęp do naszych absolutnie niezwykłych produktów w obniżonych cenach. A jeśli chodzi o materiały szkoleniowe,plan sukcesu i twoje prowizje, zapewniamy to wszystko. Pamiętaj nic nie ryzykujesz:
– bez opłat członkowskich * bez miesięcznych składek * bez opłat za podpisanie umowy * nie ma tzw. wpisowego * bez konieczności co miesięcznych zakupów * bez konieczności sprzedawania, masz możliwość zakupów produktów z upustem 15%, 35%  i jeszcze większym *masz możliwość uzyskiwania dochodu pasywnego *masz możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy i współpracy z firmą i jeszcze więcej . . . »»

Artykuł: Definiowanie doskonałości, Rexa Maughana – Szefa FLP 
Doskonałość nie jest zarezerwowana tylko dla tych, którzy mają „talent”. Talent to słowo-wytrych, którym zwykle tłumaczy się dobre efekty. Zbyt często widząc ludzi odnoszących sukcesy większe od naszych mówimy sobie, że są od nas bardziej utalentowani. Sam talent nie jest jednak wystarczającym wytłumaczeniem prawdziwych powodów sukcesu . . . »»

Artykuł: Przyprawa stabilizująca poziom cukru we krwi
W ciągu jednego pokolenia zapadalność na cukrzycę typu 2 zwiększyła się na świecie pięciokrotnie. To prawdziwa katastrofa. Choć ludziom wydaje się dziś, że mogą się „wyleczyć”, połykając chemię w pigułkach, prawda jest taka, że coraz częściej cukrzyca jest chorobą wynikającą ze stylu życia. Podstawą profilaktyki jest . . . . »»
dostępność artykułu tylko dla zalogowanych użytkowników

Artykuł: Sylwia Jaśkowiec – Powrót do kariery z Forever  
W SPORCIE WYCZYNOWYM wszystko musi być na najwyższym poziomie, jeśli marzy się o biciu rekordów i najlepszych wynikach na świecie. Nazywam się Sylwia Jaśkowiec i jestem dwukrotną Mistrzynią Świata do lat 23 z 2009 r. oraz olimpijką z Vancouver 2010 w biegach narciarskich. W lipcu 2010 roku miałam bardzo poważny wypadek – podczas treningu, . . . Zaraz po wyjściu ze szpitala i podczas okresu rehabilitacji stosowałam produkty Forever Living Products, wspomagające kojenie skóry oraz zrastanie kości . . . »»

Artykuł: Plan marketingowy – Prawo do ceny hurtowej a premia osobista
Plan marketingowy Forever jest skonstruowany tak, by nagradzać każdego Dystrybutora odpowiednio do wysiłku jak wkłada on w rozwój swojego biznesu. Warto przy tym pamiętać, że struktura cen i struktura premii stanowią dwie odrębne sprawy. Struktura cen . . . »»

Artykuł: Znów stań się dzieckiem!, Gregga Maughana – Prezydenta FLP
Bądźcie twórczy. Zbyt często popadamy w rutynę codziennych działań. Podążamy z prądem i robimy to, co wszyscy inni, dlatego stajemy się przeciętni. Z jakiegoś powodu sami się ograniczamy, słuchając tych, którzy mówią: Nie uda ci się. Co robisz? Sprzedajesz Aloe-co? Nie zarobisz na tym żadnych pieniędzy! Nie słuchajcie złodziei marzeń. Uwierzcie w siebie. Odzyskajcie swoją kreatywność! To przywróci waszemu życiu emocje i wizję oraz pomoże wam znów świetnie . . . »»

Podsumowanie FLP za 2012r.   
* Forever zapewniło pomoc tysiącom ludzi w Arizonie, Nowym Jorku, Brazylii, na Filipinach . . ,
* Ponad MILION nowych Dystrybutorów dołączyło do Forever,
* Ponad 2,3 MILIONA Dystrybutorów awansowało w Planie Marketingowym . . . »»

2.Polecamy filmiki autorskie opublikowane na blogu :

Precyzyjne ustawienie anteny dla DVB-T
Z uwagi na niezwykłą pilność i aktualność tematu postanowiłem opisać temat.  Jest to o tyle łatwiej mi pisać, że tematyka w ogóle telewizji, systemów antenowych RTV SAT jest mi bliska . . »»


Jeśli słyszysz, że; trzeba usunąć zęby, trzeba usunąć migdały . . . ?

Jeśli mówią Ci, że trzeba usunąć zęby, migdały albo, że trzeba usunąć trzeci migdał to proszę najpierw przeprowadzić kurację pastą do zębów Forever Bright a dopiero po tym pomyśl o  . . »»

Siła przedstawiciela handlowego
Film, który mam nadzieję, że zobaczysz przedstawia możliwą opcję do zarabiania konkretnych pieniędzy dla wielu z przedstawicieli handlowych takich branż jak m.in.: kosmetyczna, farmaceutyczna czy. . . »»

Jeżeli filmiki podobają Ci się – prosimy KLIKNIJ Fajne   na YouTube

3. Informujemy, że każda osoba może produkty, wszystkie z upustem 15 i 35% zakupić . . »»

Serdecznie zapraszamy ! ! !
Danusia i Michał Grabarscy
Managerowie FLP

http://www.aloetech.pl
http://michalgrabarski.eu/
http://www.grabarski.com/

Telefon
+ 48 692 700 000
+ 48 509 919 893
+ 48 22 212 8635
 

Podziel się na:
  • Biuletyn 2013/02 AloeTech
  • Biuletyn 2013/02 AloeTech
  • Biuletyn 2013/02 AloeTech
  • Biuletyn 2013/02 AloeTech
  • Biuletyn 2013/02 AloeTech
  • Biuletyn 2013/02 AloeTech
  • Biuletyn 2013/02 AloeTech
  • Biuletyn 2013/02 AloeTech

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca: