jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Biuletyn 2013/10 AloeTech

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Newsletter
Data publikacji: 30-10-2013

0

Witamy !

Biuletyn 2013/10 AloeTech A Wprowadziliśmy następujące artykuły:
Twoja własna historia
-
Kandefer Jacek
Jednak jeszcze cenniejszym doświadczeniem jest dla mnie inspiracja i nauka, którą czerpię słuchając Waszych historii sukcesu i czytając je na łamach naszego miesięcznika. Historie te są tak różne, jak różni są ludzie je opowiadający, ale w każdej znajdziemy coś, co okazuje się być zaskakująco podobne do naszych własnych doświadczeń i wyzwań, jakim musimy stawiać czoła . . . . »»

Nasza podróż ForeverRex Maunghan 
Każdego dnia, kiedy słyszę o tym, jak Forever wpłynęło na czyjąś osobistą podróż, uśmiecham się. Jednym z powodów, dla których ta firma zmieniła tak wiele ludzkich żyć, jest inspiracja, jaką stanowi dla innych nasza własna podróż jako członków tej niesamowitej rodziny. Kiedy znajomi słyszą o Twoim wyjeździe . . . »»

Pomyśl o Świętach wcześniej niż konkurencja - Smętek Halina 
Cóż można zaofiarować bliskim, kochanym, najważniejszym osobom? Myślę, że zdrowie i urodę. Niczym dobra wróżka daj swoim partnerom biznesowym i klientom czarowne produkty Forever w pięknym, eleganckim opakowaniu w kolorze sepii. Zawsze chętnie uczę się od ludzi wyjątkowych. Taką osobą był Steve Jobs. Powiedział on, że są trzy kwestie, które pozwoliły mu być tym człowiekiem, którym był . . . »»

Forever 4 Core, produktywność (zasada 4PK)
W tym miesiącu skoncentrujemy się na kolejnym elemencie 4 Core, jakim jest produktywność. Oznacza ona dystrybucję produktu do końcowego konsumenta, czyli inaczej mówiąc sprzedaż detaliczną. Produktywność = twoje case credits aktywności (produkty kupione przez ciebie na własny użytek
+ te kupione przez twoich klientów
+ te kupione przez twoich osobiście zasponsorowanych Nowych Dystrybutorów . . .  »»

Pełna moc możliwości – Walkiewicz Jacek at TEDxWSB  
Młodzi są bardzo niecierpliwi, mają poczucie, że w wieku dwudziestu dwóch lat już powinni coś mieć, coś osiągnąć. Wydaje im się, że w wieku 16 lat stają się dorośli, a potem już trwają w tym stanie. Ale dopiero potem pojawiają się prawdziwe dylematy, do których oni są zupełnie nieprzygotowani. Mam poczucie, że oni nie przechodzili żadnej inicjacji wchodzenia w dorosłe życie.
Dostałem dużo e-maili od młodych ludzi, którzy piszą, że już osiągnęli w życiu więcej niż ich rodzice i… stanęli w miejscu. Nie wiedzą, co robić dalej. Trzeba sobie zdać sprawę, że droga do stabilizacji to droga donikąd, ona w gruncie rzeczy jest pusta. Stabilizacja jest ulotna. Prędzej czy później coś nas z niej wyrzuca: albo osobiste problemy, albo zdrowotne, albo nawet zawodowe . . . . 
»»

B. JUŻ pierwszy zakup z bonifikatą 15%, tak to jest możliwe
- Informujemy, że w Forever Living Products Poland zmieniła się minimalna wartość pierwszego zamówienia, składanego wraz z Umową Dystrybutorską – wynosi ona obecnie 250 zł.
Uzyskanie statusu do zakupów ze zniżką nigdy nie było tak łatwe jak teraz, dla zainteresowanych prosimy o kontakt KLIKNIJ TU !

C. Jeżeli nie masz pracy lub za mało zarabiasz, przyłącz się do nas . . . KLIKNIJ TU !

D. ZOBACZ NASZE BIULETYNY W INTERNECIE KLIKNIJ TU !

Serdecznie zapraszamy !
Danusia i Michał Grabarscy
Managerowie FLP

* biuro@aloetech.pl
* www.aloetech.pl
* michalgrabarski.eu
* grabarski.com
 

Podziel się na:
  • Biuletyn 2013/10 AloeTech
  • Biuletyn 2013/10 AloeTech
  • Biuletyn 2013/10 AloeTech
  • Biuletyn 2013/10 AloeTech
  • Biuletyn 2013/10 AloeTech
  • Biuletyn 2013/10 AloeTech
  • Biuletyn 2013/10 AloeTech
  • Biuletyn 2013/10 AloeTech

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca:
Więcej w Dochód pasywny, jak zacząć własny biznes, zakup z bonifikatą
Biuletyn 2013/09 AloeTech

Witamy ! A. Absolutna nowość - można już przystąpić do Forever On-Line ! Miło nam ogłosić, że można już ON...

Zamknij