jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Biuletyn 2013/09 AloeTech

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Newsletter
Data publikacji: 22-09-2013

0

Biuletyn 2013/09 AloeTech Witamy !
A. Absolutna nowość - można już przystąpić do Forever On-Line !
Miło nam ogłosić, że można już ON Line rejestrować umowy dystrybutorskie. Ta nowa funkcja to znakomite wsparcie rozwoju biznesu Forever! Nowa osoba od razu otrzymuje numer dystrybutorski i hasło, dzięki którym może zalogować się w sekcji dla Dystrybutorów i złożyć zamówienie. Aby kupować produkty w cenie hurtowej, musisz być zarejestrowanym dystrybutorem. Więcej na:
Jak dołączyć do FLP . . .  »»

B.Nowy produkt w ofercie Forever Poland, Vit♀lize™ Suplement dla kobiecej witalności
Produkt ten zawiera kompozycję substancji odżywczych opracowaną specjalnie dla wspierania równowagi hormonalnej oraz ogólnego samopoczucia kobiet. Stres i popularne leki, w tym środki antykoncepcyjne i stosowane w hormonalnej terapii zastępczej mogą zachwiać równowagę hormonalną w organizmie . . .  »»

C.Wprowadziliśmy następujące artykuły

Detaliczny biznes to solidny biznes
Nasz Plan Marketingowy stwarza ogromną szansę osiągnięcia długofalowej stabilności finansowej – w głównej mierze dlatego, że nasi Dystrybutorzy uczeni są budowania biznesu . . .  »»

Gregg Maunghan – Kluczowym nawykiem Forever jest Uśmiech  
Odczuwanym przez nas impulsem jest nuda. Reagujemy na nią rutynową czynnością, jaką jest włączenie telewizora i zyskujemy nagrodę w postaci pewnej stymulacji psychicznej – możemy po prostu usiąść i zrelaksować się… A może zamiast oglądania telewizji warto zrobić coś innego? Na przykład porozmawiać z rodziną lub zadzwonić do członków swojego zespołu i zapytać, co u nich słychać. Sprawdzić, jak sobie radzą, zmotywować ich – to będzie dużo bardziej produktywne, niż siedzenie przed telewizorem . . . »»

London’s Calling 2014
Jest to EUROPEJSKI PROGRAM PROMOCYJNY, na Zjazd w Londynie 2014, artykuł zawiera standardowe wymagania dla wszystkich poziomów. . .  program promocyjny będzie trwał od 1 września do 31 grudnia 2013 r. Wszystkie wymagania muszą zostać zrealizowane w czasie trwania . . »»

Zatrzymaj czas z Vitolize Men i Women dr n. med. Małgorzata Stręk
Specjaliści FLP doskonale wiedzą, że miesiączki, porody, macierzyństwo i menopauza odciskają piętno na organizmie kobiety. Poświęcili wiele uwagi, aby zapewnić paniom w każdym wieku odżywczy suplement zawierający imponującą gamę składników, które pozwolą zachować zdrowie na długie lata.
Drogie Panie! Szkoda czasu, już od dziś zacznijmy dbać o siebie. Nowy produkt VIT♀LIZE jest dla każdej z nas . .  »»

Forever 4 Core, Utrzymanie (zasada 4PK)
Drugą z 4 podstaw Forever jest utrzymanie. Jeśli chcemy zbudować prosperujący, trwały biznes, musimy nie tylko dbać o nowe kontakty i sponsorować nowych Dystrybutorów, ale podejmować również takie kroki, dzięki którym Dystrybutorzy ci pozostaną zaangażowani w korzystanie z produktów i szansy . . . »»

Rex Maunghan – Odkrywanie ukrytej wielkości
Sukces w naszym biznesie to w dużym stopniu pochodna odkrywania potencjału w innych. Niezależnie od tego, jak niefortunne jest położenie danej osoby, może je ona przezwyciężyć – pod właściwym przewodnictwem i dzięki swojej determinacji, by dokonać zmiany. Niektórzy z największych liderów naszej firmy zostali odkryci przez Dystrybutorów, którzy dostrzegli w nich siłę i potencjał do odniesienia sukcesu. Nawet jeśli ludzie nie wierzą sami w siebie, często wystarczy odrobina inspiracji i wsparcia od kogoś, kto wierzy w nich . . . »»

Grypa żołądkowa – jak jej zapobiegać ?
Łagodna jesień we wrześniu i w październiku jest idealna dla rozwoju drobnoustrojów. Jak tylko nadejdą chłody – wirusy i bakterie ruszają do ataku. Dlatego więc pilnie zabezpiecz się przed zachorowaniem na „grypę żołądkową”, stosując proste metody . . . »»

Ogień w kroku, czyli zapalenie prostaty  
Jedną z metod zapobiegania zapaleniu prostaty jest masturbacja, czyli domowa, uproszczona i przyjemniejsza wersja tzw. masażu prostaty. Istnieje też teoria, według której przyczyną zapalenia prostaty jest nieświadome napinanie mięśni podczas sikania. Zwiększone ciśnienie wpycha mocz z powrotem do prostaty, powodując tam podrażnienie i stan zapalny . . . »»

4 morderców powodzenia
Wiele osób ma problem z odniesieniem sukcesu w biznesie i w pracy z jednej, kluczowej przyczyny. Problem z tym, aby żyć zgodnie ze swoim powołaniem, i realizować swoją misję, ma podobną przyczynę.  Ja również muszę przezwyciężać w sobie wskazane niżej wady. Dlatego mogę o tym śmiało, szczerze i mocno pisać, nie wywyższając się, bo piszę z doświadczenia . . . »»

Krwawiące dziąsła
Częsty problem, znany jako „gingivitis ” (zapalenie dziąseł) lub „periodontis „- paradentoza – (zapalenie zębnej), powoduje obrzęk dziąseł i ból kości podtrzymujących zęby. Jeśli stan ten przedłuża się, może prowadzić do . .  »»
Artykuł szkoleniowy dostępny dla logujących się dystrybutorów, jeżeli jeszcze nie jesteś to . . .     KLIKNIJ TU !

Podwozie mężczyzny: instrukcja obsługi
Korzystając z motoryzacyjnych analogii, przekażemy Ci całą wiedzę, jaką musisz mieć o swojej bezcennej maszynerii. Dzięki tej szczegółowej instrukcji przez długie lata będziesz cieszył się bezawaryjną eksploatacją swego egzemplarza. Przed użyciem przeczytaj uważnie przedstawiony poniżej opis wyposażenia, instrukcję obsługi i zalecenia eksploatacyjne. Nieprzestrzeganie ich może skutkować poważnymi uszkodzeniami. Wszelkie awarie zgłaszaj lekarzowi, pamiętaj, że on został odpowiednio przeszkolony i dysponuje . . »»

D. JUŻ pierwszy zakup z bonifikatą 15%, tak to jest możliwe
Informujemy, że w Forever Living Products Poland zmieniła się minimalna wartość pierwszego zamówienia, składanego wraz z Umową Dystrybutorską – wynosi ona obecnie 250 zł.
Uzyskanie statusu do zakupów ze zniżką
nigdy nie było tak łatwe jak teraz, dla zainteresowanych prosimy o
kontakt KLIKNIJ TU !

E. Jeżeli nie masz pracy lub za mało zarabiasz, przyłącz się do nas . . . KLIKNIJ TU !

Serdecznie zapraszamy !
Danusia i Michał Grabarscy
Managerowie FLP

* biuro@aloetech.pl
* www.aloetech.pl
* michalgrabarski.eu
* grabarski.com
 

Podziel się na:
  • Biuletyn 2013/09 AloeTech
  • Biuletyn 2013/09 AloeTech
  • Biuletyn 2013/09 AloeTech
  • Biuletyn 2013/09 AloeTech
  • Biuletyn 2013/09 AloeTech
  • Biuletyn 2013/09 AloeTech
  • Biuletyn 2013/09 AloeTech
  • Biuletyn 2013/09 AloeTech

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca:
Więcej w biznes, Forever On-Line, Grypa żołądkowa, mało zarabiam chcę dorobić, Podwozie mężczyzny, Vitolize, Vit♀lize™, zakup z bonifikatą
Biuletyn 2012/07 AloeTech

Witamy ! 1. Dzisiaj cz. 1 wykazu artykułów dostępnych dla zarejestrowanych naszych użytkowników.  Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem...

Zamknij