jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Biuletyn 2013/05 AloeTech

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Newsletter
Data publikacji: 27-05-2013

0

Biuletyn 2013/05 AloeTech Witamy serdecznie !  
A. Na stronie głównej witamy WIOSNĘ:

Polecamy artykuły;  Rozkwitnij WIOSNĄ –  Wiosenna Pielęgnacja – Sprawność, zdrowie dla każdego – Gimnastyka w każdym wieku »»

B. W porady wprowadziliśmy:
Artykuł
: Przygotowania do lata z Forever – Katarzyna Węglarz

Kobiety już od dawna dbały domowymi sposobami o swoją urodę, korzystając z naturalnych i dostępnych w każdym domu produktów, takich jak żółtka (wmasowywały je we włosy, tworzyły maseczki na twarz), truskawki, ogórki, marchew oraz inne sezonowe warzywa i owoce (również stosowane jako maseczki), płatki owsiane (naturalny peeling) oraz zioła do kąpieli, naparów, parówek i oczyszczania skóry twarzy. . . »»

Artykuł: Rex Maunghan – Szczęśliwych 35. urodzin Rodzino Forever ! 
Dzięki darowi natury, jakim jest Aloe Vera i naszej pasji pomagania innym, przeszliśmy długą drogę od skromnych początków. Nasza podróż przez te lata to jedno z moich najwspanialszych życiowych doświadczeń i jestem szalenie dumny z sukcesu, jaki dane nam było wspólnie osiągnąć. Nasz niesamowity zespół w Forever Living Products zbudował niewzruszone fundamenty, dzięki czemu możemy cieszyć się zdrowiem i dobrobytem, z których słynie Forever . . . »»

Artykuł: Pierwsza i Jedyna szansa – Paweł Lenar 
Zawsze jest wybór. Możesz wybrać przebywanie w środowisku wszystko wiedzących „znawców życia”. Będą oni ściągać Cię w dół, oceniając co jest możliwe do zrobienia, a co nie – poprzez pryzmat własnych życiowych doświadczeń. Możesz też wybrać środowisko osób, które popatrzą Ci w oczy i powiedzą: „możesz to zrobić, dasz sobie radę”. Jest to środowisko ludzi, którzy zmieniają statyczne mówienie w dynamiczne działanie. Bez lęku. Bez żalu. To ludzie, którzy podjęli decyzję, aby wykorzystać swoją pierwszą i jedyną szansę – najlepiej jak potrafią . . »»

Artykuł; Co zrobić, kiedy wypowiedzenie czeka na biurku?   
Wszyscy, naprawdę WSZYSCY ludzie, którzy odnieśli sukces w biznesie czy tez dowolnej dziedzinie takiej jak np. sport, byli i są całkowicie zdeterminowani by osiągnąć sukces. W wielu wywiadach z tego typu osobami widać, ze oni naprawdę chcieli osiągnąć swój cel – bez żadnych ale. Nie, że spróbuję czy jakieś postaram się – po prostu działam i zrobię!  Zastanów się nad tym, czy przypadkiem nie sabotujesz swoich działań . . »» 

Artykuł; Jak bardzo jesteś zdeterminowany, by stać się zamożnym?
Wszyscy, naprawdę WSZYSCY ludzie, którzy odnieśli sukces w biznesie czy tez dowolnej dziedzinie takiej jak np. sport, byli i są całkowicie zdeterminowani by osiągnąć sukces. W wielu wywiadach z tego typu osobami widać, ze oni naprawdę chcieli osiągnąć swój cel – bez żadnych ale. Nie, że spróbuję czy jakieś postaram się – po prostu działam i zrobię! Zastanów się nad tym, czy przypadkiem nie sabotujesz swoich działań . . »»

Artykuł: Bogumiła Sroka – Dlaczego należy dumnie nosić odznakę Forever
„Nie raz słyszeliście, jak mówię, że potęga Forever to potęga miłości. Szczerze w to wierzę i wiem, że ludzie czują tę miłość, gdy wyrażamy im uznanie, nawet w drobny, prosty sposób. Stworzyliśmy naszą odznakę jako potężny symbol ich osiągnięć i wyraz naszej miłości do nich.” Dlaczego należy dumnie nosić odznakę Forever, firma z sercem . . .  »»

Artykuł: Warto chronić siebie i dzieci przed drażniącymi substancjami zapachowymi – dr med. Jerzy Oleszkiewicz
Wszyscy lubimy piękne zapachy. Ten fakt jest wykorzystywany również w medycynie naturalnej, w tzw. aromaterapii. Przynosi zbyt wiele zapachów, na których efekty uboczne nie zwracamy uwagi. Regułą stało się dodawanie olejków eterycznych nie tylko do środków czyszczących, ale również do kosmetyków, a nawet do żywności . . . W mojej praktyce zawodowej bardzo często spotykam się ze schorzeniami zatok i nosa . . .  »»

Artykuł: Czas robi swoje, a Ty człowieku?
Znakomita większość społeczeństwa ma wiele wymówek. Alibi wykrętu stało się powszechnie obowiązującą w społeczeństwie normą. „Nie mam czasu”, „nie potrafię”, „nie umiem”, „jestem za stary”, „za młody” itp. Skąd my to znamy?  Schorzenie zwane „wykrętatis” ogranicza Twój potencjał . .
   »»

C. Polecamy:
– Cennik detaliczny
. . . »»
- Cennik hurtowy
. . .  »»   (link dostępny dla dystrybutorów, prosimy o kontakt)
- Plan Marketingowy na video
, o możliwościach zarabiania w naszej firmie   »»

D. Informujemy, że:
- każda osoba, każda firma może produkty, wszystkie z upustem 15 i 35% zakupić . . »»

Serdecznie zapraszamy ! ! !
Danusia i Michał Grabarscy

Managerowie FLP

biuro@aloetech.pl
http://www.aloetech.pl
http://michalgrabarski.eu/
http://www.grabarski.com/

Telefon
+ 48 692 700 000
+ 48 509 919 893
+ 48 22 212 8635 

Podziel się na:
  • Biuletyn 2013/05 AloeTech
  • Biuletyn 2013/05 AloeTech
  • Biuletyn 2013/05 AloeTech
  • Biuletyn 2013/05 AloeTech
  • Biuletyn 2013/05 AloeTech
  • Biuletyn 2013/05 AloeTech
  • Biuletyn 2013/05 AloeTech
  • Biuletyn 2013/05 AloeTech

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca: