jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Biuletyn 2014/09-11 AloeTech

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Newsletter
Data publikacji: 01-11-2014

0

Biuletyn 2014/09 11 AloeTech Mamy udaną jesień tego roku
Polecamy zapoznać się z naszymi propozycjami . . »»»» 

A. Wprowadziliśmy następujące artykuły

Anna i Kazimierz Kulbatowie – Senior Managerowie
Sukces nigdy nie jest przypadkowy, sukces można przewidzieć. Nie osiągnie go nikt, kto nie potrafi skutecznie planować. Mówi się, że jeśli nie wiemy dokąd zmierzamy, to nigdy tam nie dojdziemy . . . »»»»

Rex Maughan – Wyglądaj lepiej. Czuj się lepiej
W lepszym wyglądzie i samopoczuciu nie chodzi o to, jak postrzegając cię inni – mają one o wiele większą moc ! Zadowolenie z siebie to wewnętrzna siła, która napędza nas do działania i pozwala więcej osiągnąć. Jeśli masz tzw. „dzień złych włosów”, tak naprawdę rzadko masz wtedy nieudaną fryzurę… po prostu TY akurat tak postrzegasz swoje włosy. Miałeś kiedyś poczucie, że musisz poluzować pasek, a po wejściu na wagę okazywało się, że schudłeś . . . »»»»

Renata Bąk – Manager 
Powoli wymieniałam wszystkie rzeczy, które do tej pory kupowałam w drogerii na produkty Forever, ale kupowałam w detalu i wtedy zakiełkowała we mnie myśl, czy aby nie zająć się polecaniem tych super specyfików. Koleżanki, a poznałam ich sporo, zarabiały, a ja dotąd tylko kupowałam. Przez wiele lat zajmowałam się tylko domem i dziećmi, więc było to dla mnie ogromne wyzwanie . . . »»»»

Dorota i Radosław Zimińscy – Managerowie
Kiedy zaczynaliśmy pracę z Forever i mówiliśmy innym o MLM, niektórzy „pukali się w czoło”, choć nie mieli lepszych pomysłów. Dziś oni są tam, gdzie byli przedtem, a my poszliśmy dalej – zrealizowaliśmy nasze cele. Teraz mamy kolejne marzenia i wyraźną wizję ich realizacji . . . »»»»

Marta Chronowska – Manager
Każdy z nas, partnerów biznesowych Forever, poznał firmę być może w inny sposób. Kiedy ja po raz pierwszy zetknęłam się z firmą, byłam świeżo  upieczoną absolwentką studiów pielęgniarskich, podjęłam pracę w zawodzie, łącząc ją z kolejnymi studiami. W tym czasie przeżywałam bardzo trudny okres w moim życiu, który był związany z dość dużymi problemami zdrowotnymi . . . . »»»»

Zrozumieć wiek dojrzały – Dr med. Jerzy Oleszkiewicz
Szkoda, że nie ma naukowego dowodu na istnienie genu długowieczności. Wiara w determinizm genetyczny (uwarunkowanie dziedziczne) uwolniłaby nas od poczucia odpowiedzialności za swoje zdrowie. Niestety o dobrostan wieku dojrzałego zadbać musimy sami. Stylem życia i żywienia wzmocnić możemy wrodzone predyspozycje do zachowania długiego zdrowia, ale można też wszystko zaprzepaścić . . . . »»»»

Od rośliny do produktu dla ciebie
Forever Living Products jest światowym potentatem w uprawie Aloe Vera oraz wytwarzaniu i dystrybucji aloesowych produktów dla zdrowia i urody. Dostarczamy wam wyroby najwyższej jakości. Możemy być pewni ich wysokiej klasy, ponieważ jesteśmy właścicielem każdego ogniwa procesu produkcyjnego . . . »»»»

Jeśli chcesz mieć więcej szczęścia, chwytaj więcej szans
Brian Tracy, uznany pisarz i szkoleniowiec z dziedziny rozwoju osobistego oraz psychologii sukcesu, powiedział kiedyś: Przekonałem się, że szczęście jest całkiem przewidywalne. Jeśli chcesz mieć więcej szczęścia, chwytaj więcej szans. Bądź bardziej aktywny. Częściej bywaj. Koncepcja ta doskonale pasuje do odnoszących sukcesy . . . »»»»

Ile tak na prawdę można zarobić w marketingu  sieciowym ? – Artur Hawran
Sporo część osób zadaje sobie to pytanie przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do jednej z firm branży MLM. Wokół zarobków tego sektora krąży wiele mitów – jedne mówią o niebotycznych sumach pieniędzy jakie zarabiają najlepsi liderzy w marketingu sieciowym, natomiast nie brakuje też opinii, że w tym fachu zarabia się grosze. Jaka jest prawda? . . . »»»»

B. Wprowadziliśmy uaktualnione cenniki naszych produktów:

– Cennik detaliczny . . . »»»»
- Cennik hurtowy z upustami dla dystrybutorów . . . .  »»»»
dostępny dla dystrybutorów, wysyłamy oddzielnie i na zapytanie

C. Polecamy następujące pozycje

1. Plakat Produkty Forever od stóp do głów
Pragniemy zaprezentować plakat „Produkty Forever od stóp do głów”, jest to bardzo bardzo dogodna forma dla przedstawienia wykorzystania w profilaktyce zdrowia i urody naszych produktów. Po prostu masz gotową „sciągawkę” co i na co możesz stosować aby zachować zdrowie i urodę na baardzo długi czas . . . a dodatkowo jako skutek uboczny pozytywny możesz co nieco podreperować swój budżet . . . »»

2. Newsletter Poczta Zdrowia
Dziś zapraszam do zapoznania się z artykułem „Cała prawda o chusteczkach nawilżanych . . „
Przemywając buzię swojego dziecka markowymi chusteczkami nawilżanymi, które kupiłem w supermarkecie, zacząłem się zastanawiać, czemu zawdzięczają swoją niezwykłą skuteczność: w ułamku sekundy usuwają wszelkie zabrudzenia i zapachy ! .  . . . »»»»

3. Plan Marketingowy – prezentacja możliwości zarabiania na video
Witamy w naszym przewodniku po planie marketingowym, cieszymy się, że możemy zaprezentować najbardziej dochodowy plan wynagrodzeń w branży; plan opracowany tak, by nagradzać tych, którzy pragną osiągać dochody zaspokajające ich . . . »»»»

4. Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest potencjał zarobkowy ?
O: Potencjał zarobkowy tak naprawdę zależy od ciebie, na ile poważnie potraktujesz . . . »»

5. JUŻ pierwszy zakup z bonifikatą 15%, tak to jest możliwe.
Uzyskanie statusu do zakupów ze zniżką nigdy nie było tak łatwe jak teraz, więcej KLIKNIJ TU !

6. Jeżeli nie masz pracy, mało zarabiasz, chcesz pomóc innym – przyłącz się KLIKNIJ TU !

Serdecznie zapraszamy !
Danusia i Michał Grabarscy, Managerowie FLP
* biuro@aloetech.pl
* www.aloetech.pl
* michalgrabarski.eu
* grabarski.com
* e-aloes.pl
 

Podziel się na:
  • Biuletyn 2014/09 11 AloeTech
  • Biuletyn 2014/09 11 AloeTech
  • Biuletyn 2014/09 11 AloeTech
  • Biuletyn 2014/09 11 AloeTech
  • Biuletyn 2014/09 11 AloeTech
  • Biuletyn 2014/09 11 AloeTech
  • Biuletyn 2014/09 11 AloeTech
  • Biuletyn 2014/09 11 AloeTech

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca: