jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Biuletyn 2014/06 AloeTech

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Newsletter
Data publikacji: 01-07-2014

0

Biuletyn 2014/06 AloeTech Witamy !
Mamy lato 2014  Polecamy zapoznać się z naszymi propozycjami . . »» A.Wprowadziliśmy m.in. artykuły:
Vital 5 – Prosty sposób na zaawansowane odżywianie Zadaj sobie pytanie, kto w twoim życiu ma dla ciebie witalne znaczenie? Vital5 nie tylko rozwiązuje zagadkę odżywiania, ale może również rozwiązać zagadkę budowania biznesu… Jesteś ciekaw, w jaki sposób? Ponieważ każdy zestaw Vital5 ma wartość nieco powyżej 1 cc. Jak to wykorzystać dla rozwoju biznesu? Kupując dwa zestawy – jednego używać, a drugim się podzielić!
Pamiętajmy o tym, że kupując którykolwiek z produktów FLP, otrzymują Państwo gwarancję 100% satysfakcji, co oznacza zwrot pieniędzy za produkty w razie jakichkolwiek zastrzeżeń . . . »»

Gregg Maughan, Prezydent – Miej śmiałość marzyć
A o czym Wy „macie śmiałość marzyć”?  Czy są to marzenia związane z finansami, jak spłata kredytu, zgromadzenie funduszy na nowy samochód czy godną emeryturę? Może chcecie zmienić swój styl życia, więcej podróżować, jadać w dobrych restauracjach czy więcej czasu spędzać z rodziną? Niezależnie od tego, jak opiszecie swoje marzenia, chcę Wam powiedzieć: „Niech marzenia będą wielkie”! Nigdy nie pozwólcie by to, co mówią „niektórzy” powstrzymało Was od realizacji marzeń . . .»»

Kremy BB
Ulubione kremy BB Dystrybutorek na całym świecie teraz również w Polsce!, jest to nowa seria kremów flawless by Sonya™. Aloe BB crème to wielofunkcyjny produkt, który: nawilża • wyrównuje koloryt cery • kamufluje • zapewnia ochronę przeciwsłoneczną – jednocześnie nadaje skórze miękki blask oraz naturalny, nieskazitelny wygląd . . . »»

B. Wprowadziliśmy uaktualnione pod względem nowości cenniki naszych produktów:

- Cennik detaliczny . . . »»
- Cennik hurtowy z upustami (dostępny dla dystrybutorów, zostanie wysłany)

C. Polecamy następujące pozycje

1. Plakat Produkty Forever od stóp do głów
Pragniemy zaprezentować plakat „Produkty Forever od stóp do głów”, jest to bardzo bardzo dogodna forma dla przedstawienia wykorzystania w profilaktyce zdrowia i urody naszych produktów. Po prostu masz gotową „sciągawkę” co i na co możesz stosować aby zachować zdrowie i urodę na baardzo długi czas . . . a dodatkowo jako skutek uboczny pozytywny możesz co nieco podreperować swój budżet . . . »»

2. Planujemy zostać rodzicami
Planujemy zostać rodzicami – mówią mi młodzi ludzie. Staramy się o dziecko i nie wychodzi – mówią inni. Chyba jesteśmy niezdolni do posiadania dziecka. Takich stwierdzeń słyszę ostatnio niepokojąco dużo i to głównie z ust ludzi młodych. Czy znaczy to, że stanowi to dziś problem? Ze statystyki i mojego doświadczenia wynika jasno, że rzeczywiście coraz więcej młodych ludzi ma z prokreacją istotny . . »»
Większość artykułów jest szkoleniowych dla dystrybutorów i dostępnych dla logujących się, jeżeli jeszcze nie jesteś to zarejestruj się . . . »»

3. Skuteczne ilości
Są to Optymalnie dobrane zestawy produktów oraz sposób ich używania przy różnych problemach profilaktyki zdrowia, jak m.in.: KOBIETA w ciąży i karmiąca * Modelowanie sylwetki * Twoja piękna twarz * ZDROWE dziecko * zdrowe jelita i żołądek* * Zestaw przeciwdepresyjny * Zestaw przeciwtrądzikowy * odchudzanie z głową * Twoja bezpieczna menopauza * Zestaw – zdrowe jelita i żołądek . . . »»
Są to materiały szkoleniowe dla dystrybutorów i dostępne dla logujących się, jeżeli jeszcze nie jesteś to  . . »»

4. Newsletter Poczta Zdrowia
Dziś zapraszam do zapoznania się z czterema  wielkimi przekrętami pewnej branży f….Efekty tych machlojek utrzymują się do dziś tylko dzięki czynnej współpracy instytucji odpowiedzialnych za zdrowie publiczne. A lekarze zwykle bezwiednie powielają te bzdury.  Zaistniałą sytuację można przyrównać do tego jak jest w przypadku komputerów i oprogramowania – jedni informatycy tworzą, inni (a czasem ci sami) niszczą tworząc wirusy, żeby ci pierwsi znów mieli pole do popisu i do zgarnięcia kolejny raz pieniędzy… tak samo wygląda w kwestii „leków” – truje się ludzi i coraz bardziej ochoczo i perfidnie dzieci, żeby później na nich zarabiać… tylko tutaj jest ta drobna różnica, że człowiek, to nie maszyna… i ci wszyscy powinni ponieść odpowiedzialność za to co robią ludziom dla kasy . . . »»

5. Mikstury (przepisy) oczyszczające na różne dolegliwości
Mikstura oczyszczająca nie jest lekiem, bowiem sama żadnych chorób nie leczy, natomiast po pierwsze zapobiega im, a po drugie: stwarza systemowi odpornościowemu warunki, by już istniejące choroby mógł usunąć samodzielnie . . . . »»
Artykuł szkoleniowy dostępny dla logujących się, jeżeli jeszcze nie jesteś to zarejestruj się . . . »»

6. Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest potencjał zarobkowy Dystrybutora Forever Living? O: Potencjał zarobkowy tak naprawdę zależy od ciebie, na ile poważnie potraktujesz . . . »»

7. JUŻ pierwszy zakup z bonifikatą 15%, tak to jest możliwe
Uzyskanie statusu do zakupów ze zniżką nigdy nie było tak łatwe jak teraz, więcej KLIKNIJ TU !

8. Jeżeli nie masz pracy, mało zarabiasz, chcesz pomóc innym – przyłącz się KLIKNIJ TU !

9. ZOBACZ NASZE BIULETYNY W INTERNECIE KLIKNIJ TU !

Serdecznie zapraszamy !
Danusia i Michał Grabarscy Managerowie FLP
* biuro@aloetech.pl
* www.aloetech.pl
* michalgrabarski.eu
* grabarski.com
* e-aloes.pl
 

Podziel się na:
  • Biuletyn 2014/06 AloeTech
  • Biuletyn 2014/06 AloeTech
  • Biuletyn 2014/06 AloeTech
  • Biuletyn 2014/06 AloeTech
  • Biuletyn 2014/06 AloeTech
  • Biuletyn 2014/06 AloeTech
  • Biuletyn 2014/06 AloeTech
  • Biuletyn 2014/06 AloeTech

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca:
Więcej w budowanie biznesu, Forever od stóp do głów
Biuletyn 2014/04 AloeTech

Witamy i na wiosnę polecamy . . . Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na tę porę roku ....

Zamknij