jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Biuletyn 2014/05 AloeTech

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Newsletter
Data publikacji: 31-05-2014

0

Biuletyn 2014/05 AloeTech Na wiosnę polecamy . . .
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami . .  »»
A. Wprowadziliśmy nowy produkt:

Forever Vital5 – zestaw silnie regenerujący organizm
Forever Living Products ma zaszczyt przedstawić Vital 5 – to nasze rozwiązanie do zdrowego odżywiania w jednym prostym opakowaniu.  Zestaw ten zawiera: Aloe Vera Gel, Forever Active Probiotic Forever, Arctic Sea i Argi +. Wszystkie te produkty są pomocne przy wspieraniu transportu składników odżywczych do naszych komórek i tkanek. Vital5 zapewnia ich dostarczenie do każdej komórki i tkanki, a także usuwa produkty przemiany naszego ciała. Wszystko po to aby wspomóc utrzymać nasz organizm funkcjonować optymalnie . .
. »»

B.Wprowadziliśmy m.in.artykuły:

Gregg Maughan, Prezydent FLP – Pielęgnuj swój biznes, Kochaj swój biznes 

Wytwarzamy najwyższej jakości produkty odżywcze i pielęgnacyjne na bazie aloe vera. Jesteśmy również twórcami i promotorami jednego z najbardziej dochodowych planów wynagrodzeń w historii network marketingu. Jednak największą dumą naprawa mnie fakt, że Forever wskazuje drogę jednostkom i rodzinom, jak zrealizować finansowe cele i wieść wymarzone życie . . .»»

Rex Maughan, Chief Executive Officer  FLP - Udzielone lekcje  
Bardzo lubię lekką, ale bardzo wartościową książkę „Llife Lessons  from a Ranch Horse” (Lekcje, których udzielił mi koń) Marka Rashida. Autor przedstawia w niej lekcje, jakich udzielił mu jego własny koń, Buck. W rozdziale szóstym wspomina: „Dla Bucka niepowodzenie to niepowodzenie, ni mniej, ni więcej. Jego postawa jest zawsze taka sama: naprawmy to i ruszajmy dalej. Nie ma co się denerwować, angażować ego, czy chować urazę.” Wspaniała rada . .
»»  

C. Polecamy następujące pozycje

1. Plakat Produkty Forever od stóp do głów
Pragniemy zaprezentować plakat „Produkty Forever od stóp do głów”, jest to bardzo bardzo dogodna forma dla przedstawienia wykorzystania w profilaktyce zdrowia i urody naszych produktów. Po prostu masz gotową „sciągawkę” co i na co możesz stosować aby zachować zdrowie i urodę na baardzo długi czas . . . a dodatkowo jako skutek uboczny pozytywny możesz co nieco podreperować swój budżet . . . »»


2. Planujemy zostać rodzicami
Planujemy zostać rodzicami – mówią mi młodzi ludzie. Staramy się o dziecko i nie wychodzi – mówią inni. Chyba jesteśmy niezdolni do posiadania dziecka. Takich stwierdzeń słyszę ostatnio niepokojąco dużo i to głównie z ust ludzi młodych. Czy znaczy to, że stanowi to dziś problem? Ze statystyki i mojego doświadczenia wynika jasno, że rzeczywiście coraz więcej młodych ludzi ma z prokreacją istotny . . »»
Większość artykułów jest szkoleniowych dla dystrybutorów i dostępnych dla logujących się, jeżeli jeszcze nie jesteś to zarejestruj się  . . . »»

3. Skuteczne ilości

Są to Optymalnie dobrane zestawy produktów oraz sposób ich używania przy różnych problemach profilaktyki zdrowia, jak m.inn.: KOBIETA w ciąży i karmiąca * Modelowanie sylwetki * Twoja piękna twarz * ZDROWE dziecko * zdrowe jelita i żołądek* * Zestaw przeciwdepresyjny * Zestaw przeciwtrądzikowy * odchudzanie z głową * Twoja bezpieczna menopauza * Zestaw – zdrowe jelita i żołądek . . .  »»
Są to materiały szkoleniowe dla dystrybutorów i dostępne dla logujących się, jeżeli jeszcze nie jesteś to zarejestruj się  . . . »»

4. Newsletter Poczta Zdrowia
Dzisiaj polecamy art. „Naturalne sposoby na nieprzyjemny zapach z ust”
Czy wiesz, że produkty odświeżające oddech sprzedawane w supermarketach jedynie maskują brzydki oddech, ale nie walczą z jego przyczyną? Tymczasem, aby raz na zawsze pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z ust, trzeba wyleczyć jego przyczynę. Nieprzyjemny zapach z ust zasadniczo nie jest problemem miejscowym dotyczącym jamy ustnej. Wynika on z nieprawidłowego trawienia w żołądku i fermentacji pokarmów w jelitach . . . »»

5. Mikstury (przepisy) oczyszczające na różne dolegliwości
Mikstura oczyszczająca nie jest lekiem, bowiem sama żadnych chorób nie leczy, natomiast po pierwsze zapobiega im, a po drugie: stwarza systemowi odpornościowemu warunki, by już istniejące choroby mógł usunąć samodzielnie . . . . »»
Artykuł szkoleniowy dostępny dla logujących się, jeżeli jeszcze nie jesteś to zarejestruj się .
. . »»

6. Najczęściej zadawane pytania   
Jaki jest potencjał zarobkowy Dystrybutora Forever Living?

O: Potencjał zarobkowy tak naprawdę zależy od ciebie, na ile poważnie potraktujesz . . . »»

7. JUŻ pierwszy zakup z bonifikatą 15%, tak to jest możliwe
Uzyskanie statusu do zakupów ze zniżką nigdy nie było tak łatwe jak teraz, więcej  KLIKNIJ TU !

9. Jeżeli nie masz pracy, mało zarabiasz, chcesz pomóc innym – przyłącz się  KLIKNIJ TU !

10. ZOBACZ NASZE BIULETYNY W INTERNECIE  KLIKNIJ TU !

Serdecznie zapraszamy !
Danusia i Michał Grabarscy
Managerowie FLP

* biuro@aloetech.pl
* www.aloetech.pl
* michalgrabarski.eu
* grabarski.com 

Podziel się na:
  • Biuletyn 2014/05 AloeTech
  • Biuletyn 2014/05 AloeTech
  • Biuletyn 2014/05 AloeTech
  • Biuletyn 2014/05 AloeTech
  • Biuletyn 2014/05 AloeTech
  • Biuletyn 2014/05 AloeTech
  • Biuletyn 2014/05 AloeTech
  • Biuletyn 2014/05 AloeTech

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca: