jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Biuletyn 2014/04 AloeTech

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Newsletter
Data publikacji: 29-04-2014

0

Biuletyn 2014/04 AloeTech Witamy i na wiosnę polecamy . . . Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na tę porę roku . . »»

A. Wprowadziliśmy nowy produkt:

Forever Daily™, Witaminy i minerały z kompleksem AOS™ Jest to mieszanka 55 substancji odżywczych, w tym witamin i minerałów, która odżywia i chroni twój organizm. 2 tabletki Forever Daily™ pokrywają w 100% zalecane dzienne spożycie na witaminy z grupy B – B1, B2, B6, B12, niacynę, kwas foliowy, biotynę i kwas pantotenowy, oraz na witaminy rozpuszczalne w tłuszczach – A, D, E a także witaminę C . . . »»

B.Wprowadziliśmy m.in.artykuł:
Szkolenie FLP online ! – jak odpowiadać na konkretne obiekcje i pytania
Art. szkoleniowy przeznaczony dla dystrybutorów Forever.  Ten moduł ma cię nauczyć, jak odpowiadać na konkretne obiekcje i pytania, z którymi możesz się zetknąć podczas rozmowy o produktach i szansie na biznes. Na początku pytania zadawane przez kandydatów, zwłaszcza te o negatywnym wydźwięku, mogą deprymować Nowych Dystrybutorów. Jednak w miarę jak będziesz poznawać różne fakty i techniki jak odpowiadać na takie pytania, proces ten stanie się kluczowym elementem przekonywania kandydatów, jak wyjątkową szansę oferuje Forever Living. Nie tylko uwierzysz w swoje umiejętności udzielania logicznych i motywujących odpowiedzi, ale będziesz wypatrywać okazji, by je wykorzystać . . . »»

C. Polecamy następujące pozycje

1. Plakat * Produkty Forever od stóp do głów
Pragniemy zaprezentować plakat „Produkty Forever od stóp do głów”, jest to bardzo dogodna forma dla przedstawienia, wykorzystania w profilaktyce zdrowia i urody naszych produktów. Po prostu masz gotową „ściągawkę” jakie produkty i na co możesz stosować aby zachować zdrowie i urodę na baardzo długi czas . . . a dodatkowo jako skutek uboczny ale pozytywny możesz co nieco podreperować swój budżet . . . »»

2. Planujemy zostać rodzicami Planujemy zostać rodzicami – mówią mi młodzi ludzie. Staramy się o dziecko i nie wychodzi – mówią inni. Chyba jesteśmy niezdolni do posiadania dziecka. Takich stwierdzeń słyszę ostatnio niepokojąco dużo i to głównie z ust ludzi młodych. Czy znaczy to, że stanowi to dziś problem? Ze statystyki i mojego doświadczenia wynika jasno, że rzeczywiście coraz więcej młodych ludzi ma z prokreacją istotny . . »»
Większość artykułów jest szkoleniowych dla dystrybutorów i dostępnych dla logujących się, jeżeli jeszcze nie jesteś to zarejestruj się  . . . »»

3. Newsletter Poczta Zdrowia
Polecamy Państwu bezpłatny newsletter elektroniczny Poczty Zdrowia. Jest on polskojęzycznym wydaniem francuskiego newslettera Santé, Nature, Innovation. Dostarcza on najnowszych i w pełni wiarygodnych (potwierdzonych wieloma badaniami naukowymi przeprowadzanymi na całym świecie) informacji o naturalnych metodach leczenia i zapobiegania chorobom. Wszelkie wskazania i zalecenia są dodatkowo zweryfikowane przez polskich lekarzy, abyś miał pewność, że możesz je stosować także w naszym kraju.
Polecamy też news – Co dzieje się w Twoim ciele przez 60 minut po wypiciu coli ?

4. Mikstury (przepisy) oczyszczające na różne dolegliwości
Mikstura oczyszczająca nie jest lekiem, bowiem sama żadnych chorób nie leczy, natomiast po pierwsze zapobiega im, a po drugie: stwarza systemowi odpornościowemu warunki, by już istniejące choroby mógł usunąć samodzielnie .»»
* Artykuł szkoleniowy dostępny dla logujących się, jeżeli jeszcze nie jesteś to zarejestruj się . . »»

5.Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest potencjał zarobkowy Dystrybutora Forever Living?
Odp: Potencjał zarobkowy tak naprawdę zależy od ciebie, na ile poważnie potraktujesz . . . »»

6.JUŻ pierwszy zakup z bonifikatą 15%, tak to jest możliwe
Uzyskanie statusu do zakupów ze zniżką nigdy nie było tak łatwe jak teraz, więcej KLIKNIJ TU !

7.Jeżeli nie masz pracy, mało zarabiasz, chcesz pomóc innym – przyłącz się do nas KLIKNIJ TU !

8.ZOBACZ NASZE BIULETYNY W INTERNECIE  KLIKNIJ TU !

Serdecznie zapraszamy !

Danusia i Michał Grabarscy
Managerowie FLP
* biuro@aloetech.pl

* www.aloetech.pl
* michalgrabarski.eu
* grabarski.com
* e-aloes.pl 

Podziel się na:
  • Biuletyn 2014/04 AloeTech
  • Biuletyn 2014/04 AloeTech
  • Biuletyn 2014/04 AloeTech
  • Biuletyn 2014/04 AloeTech
  • Biuletyn 2014/04 AloeTech
  • Biuletyn 2014/04 AloeTech
  • Biuletyn 2014/04 AloeTech
  • Biuletyn 2014/04 AloeTech

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca: