jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Biuletyn 2014/03 AloeTech

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Newsletter
Data publikacji: 24-03-2014

0

Biuletyn 2014/03 AloeTech Witamy !
Wiosna 2014 już przyszła  . . .
Zapraszamy do do zapoznania się z naszymi propozycjami na tę porę roku . . »»

A. Wprowadziliśmy nowy produkt:
Vit♀lize™ Suplement dla kobiecej witalności
Dyskomfort związany PMS lub menopauzą może być powodowany zmianami hormonalnymi, które w tym czasie zachodzą w organizmie kobiety. Aby złagodzić skutki tych zmian zaleca się wzbogacić dietę w wybrane składniki. Z myślą o kobiecych potrzebach stworzyliśmy . . »»

B. Wprowadziliśmy następujące artykuły:

Jak wychowywać dziecko i prowadzić biznes?
Przykazanie 1 – Najpierw wychowaj męża/partnera. „Ja sie boję, że coś złego zrobię dziecku, ty sie na tym lepiej znasz, kobiety mają instynkt, ty sobie wstawaj w nocy, bo go lepiej usypiasz” – co to za durne wymówki? . . .  »»

Wiosenne porządki… w stylu życia  
Odśwież swoje podejście do odżywiania. Jeżeli należysz do grupy „niezdrowe jedzenie w biegu”, elementem wiosennych porządków w stylu życia powinno być wpisanie w rozkład zajęć cotygodniowej wyprawy do sklepu po świeże produkty żywnościowe. Oprócz tego, wyznacz czas na . . . »»

Kandefer Jacek – Kwestia nastawienia 
Nasze nastawienie ma wpływ na wszystko – na to, jak dobre jest nasze samopoczucie, jak wyglądają nasze relacje z innymi ludźmi i wreszcie, jak duże sukcesy odnosimy. Dlatego warto poświęcić tej kwestii więcej uwagi . . . . »»

Twój biznes jest globalny – Sponsoring międzynarodowy
Jednym z najbardziej ekscytujących elementów Planu Marketingowego FLP jest możliwość sponsorowania mieszkańców innych krajów, a tym samym budowania biznesu o zasięgu międzynarodowym . . . »»

Aloesowy Zestaw Tonizujący – Katarzyna Janiczek
Czy jest na to ratunek? Oczywiście! Z cellulitem można walczyć, ale jest to praca na wielu płaszczyznach. Po pierwsze – dieta uboga w węglowodany i tłuszcze. Po drugie Czy jest na to ratunek? Oczywiście! . . . »»

Sposób na wypadanie włosów? Wapno, magnez, odkwaszenie organizmu
Włosy coraz częściej przerzedzają się nam w młodym wieku. Są łamliwe, końcówki się rozdwajają. Wiele osób traci je. Ten problem może dotyczyć wszystkich. Tłumaczymy to genami, jednak to nie jest jedyny i nie najważniejszym powód. Zdaniem dr Grażyny Pająk – biolożki i dietetyczki – jemy za dużo cukru. – W naszej diecie jest za dużo przetworzonych produktów, glutenu, kwasów tłuszczowych trans . . . »»

„Nie bójmy się cholesterolu,” mówi prof. Grażyna Cichosz  

W wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” powiedziała Pani, że hipercholesterolową hipotezę miażdżycy wymyślono i upowszechniono, żeby zdemonizować tłuszcze zwierzęce i wprowadzić do diety tanie oleje roślinne oraz margaryny. Stanowisko takie podziela na świecie coraz więcej badaczy i publicystów zajmujących się na poważnie tą problematyką. Jak doszła Pani do takiego przekonania? . . . 
»»

C. Polecamy następujące pozycje

1. Planujemy zostać rodzicami
Planujemy zostać rodzicami – mówią mi młodzi ludzie. Staramy się o dziecko i nie wychodzi – mówią inni. Chyba jesteśmy niezdolni do posiadania dziecka. Takich stwierdzeń słyszę ostatnio niepokojąco dużo i to głównie z ust ludzi młodych. Czy znaczy to, że stanowi to dziś problem? Ze statystyki i mojego doświadczenia wynika jasno, że rzeczywiście coraz więcej młodych ludzi ma z prokreacją istotny . .
 »»

Artykuł szkoleniowy dla dystrybutorów i dostępny dla logujących się, jeżeli jeszcze nie jesteś to  . . . »»

2. Newsletter Poczta Zdrowia
Polecam Państwu bezpłatny newsletter elektroniczny Poczty Zdrowia. Jest on polskojęzycznym wydaniem francuskiego newslettera Santé, Nature, Innovation. Dostarcza on najnowszych i w pełni wiarygodnych (potwierdzonych wieloma badaniami naukowymi przeprowadzanymi na całym świecie) informacji o naturalnych metodach leczenia i zapobiegania chorobom.
Wszelkie wskazania i zalecenia są dodatkowo zweryfikowane przez polskich lekarzy, abyś miał pewność, że możesz je stosować także w naszym kraju.

Ostatni news - Sok z brzozy – cud natury 

3. Mikstury (przepisy) oczyszczające na różne dolegliwości
Mikstura oczyszczająca nie jest lekiem, bowiem sama żadnych chorób nie leczy, natomiast po pierwsze zapobiega im, a po drugie:
stwarza systemowi odpornościowemu warunki, by już istniejące choroby mógł usunąć samodzielnie . . . . »»
Artykuł szkoleniowy dostępny dla logujących się, jeżeli jeszcze nie jesteś to zarejestruj się .
. . »»

4. Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest potencjał zarobkowy Dystrybutora Forever Living?
O: Potencjał zarobkowy tak naprawdę zależy od ciebie, na ile poważnie potraktujesz . . . »»

5. JUŻ pierwszy zakup z bonifikatą 15%, tak to jest możliwe
Uzyskanie statusu do zakupów ze zniżką nigdy nie było tak łatwe jak teraz, więcej  KLIKNIJ TU !

6. Jeżeli nie masz pracy, mało zarabiasz, chcesz pomóc innym – KLIKNIJ TU !

7. Produkty Forever od stóp do głów 
Pragniemy zaprezentować plakat „Produkty Forever od stóp do głów”, jest to bardzo bardzo dogodna forma dla przedstawienia wykorzystania w profilaktyce zdrowia i urody naszych produktów.  Warto wiedzieć, a Światowa Organizacja Zdrowia WHO nawet przypomina nam, że czasy, w których żyjemy, są coraz bardziej wypełnione aktywnością umysłową, a coraz mniej aktywnością fizyczną . . . »»

8. ZOBACZ NASZE BIULETYNY W INTERNECIE  KLIKNIJ TU !

Serdecznie zapraszamy !
Danusia i Michał Grabarscy
Managerowie FLP
* biuro@aloetech.pl
* www.aloetech.pl
* michalgrabarski.eu
* grabarski.com
 

Podziel się na:
  • Biuletyn 2014/03 AloeTech
  • Biuletyn 2014/03 AloeTech
  • Biuletyn 2014/03 AloeTech
  • Biuletyn 2014/03 AloeTech
  • Biuletyn 2014/03 AloeTech
  • Biuletyn 2014/03 AloeTech
  • Biuletyn 2014/03 AloeTech
  • Biuletyn 2014/03 AloeTech

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca: