jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Biuletyn 2014/02 AloeTech

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Newsletter
Data publikacji: 26-02-2014

0

Biuletyn 2014/02 AloeTech Witamy !  Zima 2013/2014 już ustępuje . . .
Zapraszamy do do zapoznania się z naszymi propozycjami na tę porę roku . . »»

A. Wprowadziliśmy następujące artykuły:
Alergia, atopowe zapalenie skóry – czy można uwolnić się od tych problemów?
Ogromne znaczenie ma działanie aloesu na przewód pokarmowy alergika. Możliwość oczyszczenia przewodu pokarmowego, konkretnie nabłonka jelita cienkiego, z resztek niestrawionego pokarmu i odblokowanie w ten sposób kosmków jelitowych przywraca w istocie ich podstawową funkcję – wchłanianie składników pokarmowych. Aloes normalizuje równocześnie cały proces trawienia poprawiając jego skuteczność, a to w istotny sposób usprawnia wykorzystanie pobieranego pokarmu . . . »»

Jak dbać o zdrowie, by cieszyć się życiem? 
Sport to zdrowie i nie zapominajcie, że w każdym momencie życia można zacząć się ruszać. Wystarczy odrobina silnej woli. Wszystkie ćwiczenia fizyczne są wskazane. Można oczywiście chodzić na siłownię czy do centrów sportowych, jednak ćwi­czenia do których zachęcamy można wykonywać w dowolnym miejscu i w dowolnych okolicznościach – w domu, pracy, na . . . »»

Produkty Forever od stóp do głów
Pragniemy zaprezentować plakat „Produkty Forever od stóp do głów”, jest to bardzo bardzo dogodna forma dla przedstawienia wykorzystania w profilaktyce zdrowia i urody naszych produktów. Warto wiedzieć, a Światowa Organizacja Zdrowia WHO nawet przypomina nam, że czasy, w których żyjemy, są coraz bardziej wypełnione aktywnością umysłową, a coraz mniej aktywnością fizyczną . . . »»

Rex Maughan – Liczy się każda sekunda
Niezapomniane chwile mogą się przydarzyć zawsze i wszędzie. Sukces przychodzi do tych, którzy chwytają każdą okazję. Każdy dzień ma w sobie potencjał wielkości, dlatego pamiętajcie, by się UŚMIECHAĆ i cenić każdą minutę . . .»»

Gregg Maughan, Prezydent FLP – Wielkość w Forever: dar czy wybór?
Czy Picasso oraz inni wielcy ludzie, stali się tacy, ponieważ po prostu mieli talent, który we właściwych okolicznościach rozkwitł, czy raczej osiągnęli to dzięki świadomym wyborom? Czy po prostu „robią to, co kochają”, czy raczej „kochają to, co robią”? Tego, jak było z Picassem pewnie już nigdy się nie dowiemy, ponieważ zmarł on 40 lat temu. Natomiast czy dzisiaj ogranicza nas to, jaką osobą byliśmy dotychczas? Czy jesteśmy ograniczeni swoim obecnym położeniem? Czy możemy wybrać, kim się staniemy i co osiągniemy w przyszłości . . . »»

Raport:Jak zyskać nawet kilka godzin wykorzystując SEN
co zrobić żeby zyskać więcej czasu wykorzystując sen. Większość osób śpi albo za długo, albo za krótko, co powoduje, że są potem zmęczeni. W tym raporcie powiem Ci, co możesz zrobić żeby szybko tego uniknąć. To dość proste i skuteczne wskazówki. Sen jest jedną z głównych rzeczy, które mogą pożerać Twój czas. Wiem jak to jest, gdy leżysz sobie wygodnie w łóżku i nie chce Ci się wstawać, ale im dłużej leżysz, tym większe masz wyrzuty sumienia, że śpisz za długo . . . »»

B. Wprowadziliśmy podrozdział:

Planujemy zostać rodzicami
Planujemy zostać rodzicami – mówią mi młodzi ludzie. Staramy się o dziecko i nie wychodzi – mówią inni. Chyba jesteśmy niezdolni do posiadania dziecka. Takich stwierdzeń słyszę ostatnio niepokojąco dużo i to głównie z ust ludzi młodych. Czy znaczy to, że stanowi to dziś problem? Ze statystyki i mojego doświadczenia wynika jasno, że rzeczywiście coraz więcej młodych ludzi ma . . »»  Większość artykułów jest szkoleniowych dla dystrybutorów i dostępnych dla logujących się, jeżeli jeszcze nie jesteś to zarejestruj się  . . . »»

C. Polecamy następujące pozycje

1.Newsletter Poczta Zdrowia,
Polecam Państwu bezpłatny newsletter elektroniczny Poczty Zdrowia. Jest on polskojęzycznym wydaniem francuskiego newslettera Santé, Nature, Innovation. Dostarcza on najnowszych i w pełni wiarygodnych (potwierdzonych wieloma badaniami naukowymi przeprowadzanymi na całym świecie) informacji o naturalnych metodach leczenia i zapobiegania chorobom. Wszelkie wskazania i zalecenia są dodatkowo zweryfikowane przez polskich lekarzy, abyś miał pewność, że możesz je stosować także w naszym kraju.
Ostatni neews –  Prostata: nie martw się niepotrzebnie

2.Mikstury (przepisy) oczyszczające na różne dolegliwości
Mikstura oczyszczająca nie jest lekiem, bowiem sama żadnych chorób nie leczy, natomiast po pierwsze zapobiega im, a po drugie: – stwarza systemowi odpornościowemu warunki, by już istniejące choroby mógł usunąć samodzielnie . . . .
Artykuł szkoleniowy dostępny dla logujących się, jeżeli jeszcze nie jesteś to zarejestruj się .
. . »»

3.Najczęściej zadawane pytania   
Jaki jest potencjał zarobkowy Dystrybutora Forever Living?
O: Potencjał zarobkowy tak naprawdę zależy od ciebie, na ile poważnie potraktujesz . . . »»

4.JUŻ pierwszy zakup z bonifikatą 15%, tak to jest możliwe
Uzyskanie statusu do zakupów ze zniżką nigdy nie było tak łatwe jak teraz, więcej  KLIKNIJ TU !

5.Jeżeli nie masz pracy, mało zarabiasz, chcesz pomóc innym – przyłącz się do nas KLIKNIJ TU

6.NASZE BIULETYNYW INTERNECIE  KLIKNIJ TU !

Serdecznie zapraszamy !
Danusia i Michał Grabarscy
Managerowie FLP
* biuro@aloetech.pl

* www.aloetech.pl
* michalgrabarski.eu
* grabarski.com
 

Podziel się na:
  • Biuletyn 2014/02 AloeTech
  • Biuletyn 2014/02 AloeTech
  • Biuletyn 2014/02 AloeTech
  • Biuletyn 2014/02 AloeTech
  • Biuletyn 2014/02 AloeTech
  • Biuletyn 2014/02 AloeTech
  • Biuletyn 2014/02 AloeTech
  • Biuletyn 2014/02 AloeTech

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca: