jeżeli chcesz zarabiać?

Michał Grabarski

Biuletyn 2013/11 AloeTech

Autor: Michal Grabarski | Kategoria: Newsletter
Data publikacji: 27-11-2013

0

Biuletyn 2013/11 AloeTech Witamy ! A Wprowadziliśmy następujące artykuły:

Zapraszamy do współpracy
Współpraca polega na tworzeniu własnej struktury (grup dystrybutorów) na terenie Polski i świecie. Za osiągnięcia są premie i nagrody. Możesz kupować produkty dla siebie i swojej rodziny bez marży lub zacząć zarabiać.
Najważniejszą częścią biznesu jest dochód pasywny i tę formę dochodu preferujemy. Idea dochodu pasywnego jest jedną z głównych korzyści, która polega na stworzeniu dla siebie i swojej rodziny stabilnego, przynoszącego regularne dochody biznesu. Jednocześnie brak ryzyka finansowego, oraz brak potrzeby inwestowania dużych pieniędzy na start sprawia, że MLM to bardzo przystępna forma prowadzenia własnej działalności . . . . »»

Kandefer Jacek – Twoi klienci Forever
Bądź bezpośredni i uczciwy we wszystkich relacjach.
• Na koniec najważniejsze: słuchaj swoich klientów. To buduje poczucie, że ci na nich zależy. Klienci mają kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu z FLP. Troska o to, by ich kontakty z nami pozostawiały przyjemne, pozytywne wrażenie sprawi, że twój biznes będzie coraz bardziej rozkwitał . . . . »»

Rex Maughan – Co Forever oznacza dla Ciebie?
Mój tata nauczył mnie ciężko pracować i zawsze mówił, że „łatwiej coś włożyć do pustego portfela niż z nim żyć”. Do sukcesu nie ma drogi na skróty. Zachęcajcie swoje zespoły, by . . . »»

5 mitów na temat postu i cenny wykład fachowca Dr Ewy Dąbrowskiej
Niemal nikt jednak nie wie, że aby być jeszcze zdrowszym niż przeciętny zdrowy czyli super-hiper i całkowicie przewlekle zdrowym trzeba… pościć. Przynajmniej od czasu do czasu. . . Podczas postu organizm: „zjada” tkankę tłuszczową, złogi, zwyrodnienia, guzy, polipy itd. Korzystając z okazji, iż ma chwilę wytchnienia i nie musi większości swojej energii przeznaczać na przetwarzanie tego co do środka wrzucamy – robi „wielkie sprzątanie”: do krwi uwalniają się poutykane tu i tam całymi latami wszelakie toksyny (pestycydy, leki, niepożądane chemikalia i inne śmieci), co powoduje pogorszenie samopoczucia (bóle głowy, objawy grypopodobne, osłabienie, senność). Stąd bierze się mit, że post osłabia organizm. Owszem, ale jedynie na kilka dni. Musi być przez jakiś czas gorzej, aby potem było lepiej . . . . »»

Jak oszczędzać na jedzeniu czyli optymalizacja eksploatacji
Cukier ogłupia. Reszta rodziny podobnie jak ja też sobie nie odmawiała słodkiego jadła i napitku, chrupiących białych bułeczek, różowych szyneczek i wszelakiej żywności przetworzonej czyli tzw. tradycyjnych rozkoszy podniebienia od których uginają się sklepowe półki, obfitujących już nie tylko w cukier ale w całą tablicę Mendelejewa, więc chorowaliśmy nagminnie wszyscy, szczególnie młodszy potomek – jego pierwszy rok w przedszkolu to był horror: dwa dni w przedszkolu i dwa tygodnie w domu z powodu choroby. Potem znowu dwa dni do przedszkola i znowu chory w domu i tak w kółko. Masakra! Non stop siąkający i pokasłujący. Zaśluzowany na maksa. Pompowany antybiotykami i w końcu zdiagnozowany do usunięcia migdałków przez pediatrę. Nie zgodziłam się, migdałki uratowałam mu potem siłami natury, od tamtego czasu dzieciak nie miał nawet kataru. To smutne wspomnienia i nie chcę do nich wracać . . . »»

Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest potencjał zarobkowy Dystrybutora Forever Living?
O: Potencjał zarobkowy tak naprawdę zależy od ciebie. Niektórzy Dystrybutorzy traktują współpracę z Forever jako zajęcie dodatkowe, a dochody uzyskane z tego tytułu jako wsparcie domowego budżetu, podczas gdy inni zajmują się działalność Forever w pełnym wymiarze godzin, a uzyskane zarobki stanowią podstawowe źródło ich dochodów . . . »»

B. JUŻ pierwszy zakup z bonifikatą 15%, tak to jest możliwe
- Informujemy, że w Forever Living Products Poland zmieniła się minimalna wartość pierwszego zamówienia, składanego wraz z Umową Dystrybutorską – wynosi ona obecnie 250 zł. Uzyskanie statusu do zakupów ze zniżką nigdy nie było tak łatwe jak teraz, dla zainteresowanych prosimy o kontakt KLIKNIJ TU !

C. Jeżeli nie masz pracy lub za mało zarabiasz, przyłącz się do nas . . . KLIKNIJ TU !

D. ZOBACZ NASZE BIULETYNY W INTERNECIE KLIKNIJ TU !

Serdecznie zapraszamy !
Danusia i Michał Grabarscy
Managerowie FLP

*biuro@aloetech.pl
* www.aloetech.pl
* michalgrabarski.eu
* grabarski.com 

Podziel się na:
  • Biuletyn 2013/11 AloeTech
  • Biuletyn 2013/11 AloeTech
  • Biuletyn 2013/11 AloeTech
  • Biuletyn 2013/11 AloeTech
  • Biuletyn 2013/11 AloeTech
  • Biuletyn 2013/11 AloeTech
  • Biuletyn 2013/11 AloeTech
  • Biuletyn 2013/11 AloeTech

Zobacz podobne wpisy :

Bądź on-line !!! Ten post w twojej komórce . Zeskanuj kod QR


QR code

Dodaj komentarz:


Możesz zalogować się za pomoca: